Resim Bulunamadı

İsimli Kolye Modelleri

7 Aralık 2013
 • İsimli Kolye Modelleri

  İsimli kolye modelleri son birkaç sene içerisinde oldukça popüler bir duruma geldi. Gerçekten de gençlerin genelinde isimli kolye bulunuyor. Belki de bu sekilde sıkıcı tanışma faslından uzaklaşıyorlardır, kim bilir? Bunu bilemeyiz ancak insanlar son dönemlerde bu tarz tasarımları çok ilgi çekici buluyorlar.

  Belki benlik duygusunun ön planda olmasından, belki isimlerini sevdiklerinden böyle bir moda ortaya çıktı. Bunun tam olarak neden ortaya çıktığını bilmiyorum. Ancak el yazısı tarzında yazılan isimler, kolyelere gerçekten de ayrı bir hava katıyorlar. Bunu inkar etmek hiç de doğru olmaz. Yani ne amaçla çıkmış olursa olsun bence şık duran modellerden oluşuyorlar.

   

  İsimli Kolye Modelleri Altın Mıdır?

   

  Altın olan modeller vardır ancak gümüş modellere de denk gelebiliriz. Hatta ikisi için de para harcamak istemeyenler için emitasyon tasarımlara denk gelebilmek bile mümkündür. İnce bir zincirin üzerine işlenen isimler gerçekten de şık bir görünüm elde edebilmenizde yardımcı oluyorlar.

   

  İsimli Kolye Modelleri Eğik Yazılı Mı Olmalı?

  Her insanın tarzı ve beğenisi elbette ki farklıdır. Ancak ben kendi gözümden bakarak söyleyebilirim ki; eğik yazı ile yazılan isimler daha hoş duruyorlar. En azından dümdüz bir yazı gibi değil de farklı bir dokunuş varmış izlenimi veriyorlar. Bu sebeple de ben bu tarz olan tasarımları daha çok beğeniyorum. Ancak bir diğer kişi direk ismi görmek ister ve o düz yazılı ürünler arasından seçim yapabilir.

   

  İsimli Kolye Modelleri Süslenebilir Mi?

  Bazılarının sadece isim yazdırıp geçtiği bu tasarımları bir çok farklı şekilde görebiliriz. Nazar boncuğu detayı ile karşılaşabiliriz. Ya da ismin etrafında bulunan bir işleme ile daha dikkat çekici bir hale getirebiliriz. Burada siz nasıl bir tasarım istiyor iseniz; o şekilde süsleyebilmeniz mümkündür ve de bu tamamen sizin zevkinize kalmıştır.

  Son zamanlarda nereye baksam; bir gencin boynunda isimli kolye görüyorum. Bir moda akımının ne denli hızla yayıldığını yakından görebiliyorum. Ve bazen bu duruma şaşırıyorum. Kendi ismini beğenmiş ve de bunu boynunda taşımaya karar vermiş olan herkes bu tasarımlar arasından bir tanesine sahip olabilir.

  Geçen sezonlarda bir çok kişide denk geldiğimiz bu tasarımlar bu sezonda görmeye devam edeceğimiz tasarımlar arasında bulunuyor. Belki de daha birkaç sezon daha bu tasarımları göreceğiz. Eğer hala isimli kolye modelleri arasından bir tanesine sahip değil iseniz; hemen sezon modellerine bakıp kendinize bir tane seçin.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Yüzük Modelleri
  2016 Yüzük Modelleri
  2016 Örgülü Takı Modelleri
  2016 Örgülü Takı Modelleri
  2016 Kolye Modelleri
  2016 Kolye Modelleri
  2016 Gümüş Kolye Modelleri
  2016 Gümüş Kolye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.