Resim Bulunamadı

Işıltılı Saç Renkleri

5 Şubat 2014
 • Işıltılı Saç Renkleri

  Işıltılı saç renkleri artık bayanlar için sürekli tercih ediliyor. Gerçekten de artık bakımlı bir bayan olabilmek hiç de kolay değil. O nedenle yapılması gereken şey kendinize çok fazla özen göstermeniz olacaktır. Artık düz bir renk ile boyanan saçlar asla önemli bir yer tutmuyorlar. Artık boyanan saçlar ışıltı ile süsleniyorlar. Öncelikle sizin ışıltı ne demek bunu bilmeniz gerekiyor. O nedenle modayı takip etmek zorundasınız.

  Işıltı demek; saç tonunuzdan bir ya da iki ton açık bir renk ile saçlarınızın arasına balyajlar atılmasıdır. Bu şekilde güneşli havalarda saçlarınız daha parlak ve bakımlı duracaktır. Bu nedenle sizin dikkat etmeniz gereken tek nokta ışıltı yaptırdığınız kuaföre dikkat etmek olacaktır. Çünkü burada ayar gerçekten de çok önemlidir. Kötü bir görünüme de sahip olabilirsiniz.

   
  2014 Işıltılı Saç Renkleri
   
  2014 senesinde artık bütün bayanlar modaya uygun bir şekilde ve bakımlı olarak karşımıza çıkacaklar. Gerçekten de insanlar her zaman dikkat çekmek için modaya uymak zorundadırlar. Eğer siz de modayı takip eden ve şık olmaya özen gösteren bir kişi iseniz; ışıltı modasına ayak uydurmalısınız. Çünkü bu sene gerçekten de bakımlı olan bayanların seçimleri ön planda olacaktır.
   

  Işıltılı Saç Renkleri Bana Yakışır Mı?

  Işıltı katılmış bir saç bakımlı bir saç demektir. O nedenle bakımlı olmak her bayana yakışır. Böylesine bir saç rengi bana yakışır mı diye düşünmenize gerek kalmaz. Çünkü zaten ışıltılar kendi saç renginizin bir kaç ton açığı olarak seçilirler. Bu şekilde zaten ten renginiz ile de uyumlu olacaklarından bir sorun yaşamazsınız. Işıltılı olan saçlar her zaman daha bakımlı olurlar ve de daha hoş bir görünüme sahip olmanızda etkili olurlar.
   

  Işıltılı Saç Renkleri Her Mevsim Tercih Edilir Mi?

  Elbette ki saça her mevsim ışıltı katabilirsiniz. Bu sizin her mevsim hoş bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu şekilde kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Bakımlı olmanın ve hoş bir görünüme sahip olmanın bir zamanı ya da mevsimi yoktur. Siz dört mevsim bakımlı olan bir bayan olabilirsiniz. O nedenle yapmanız gereken tek şey saçlarınıza doğru bakımı uygulamak ve her zaman modaya uygun bir saç rengi seçmek olacaktır. Kendi teniniz ile uyumlu olan ışıltılı saç renkleri arasından bir karar verebilir ve de modaya uygun bir şekilde bakımlı olabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.