Resim Bulunamadı

İnci Deri 2015 Yaz Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

 • İnci Deri 2015 Yaz Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

  Ayakkabı arayışındaysanız İnci Deri 2015 Yaz Ayakkabı Modelleri Nelerdir buradan inceleyip fikir alabilirsiniz.  Ayakkabılar kadınların vazgeçilmez tutkularındandır. Bu konuda seçici olduğumuz da doğrudur. İnci en iyi ayakkabı markaları arasında yer almaktadır. Her sezon merakla koleksiyonu beklenen markalardandır.

  İnci Deri 2015 Yaz Ayakkabı Modelleri Neler?

  Koleksiyon birbirinden rahat ve şık ayakkabılardan oluşuyor. Her zamanki şık çizgisiyle birçok kadının bu yaz da tercihi olacak gibi görünüyor. Kalite ve şıklığı burada bir arada bulabilirsiniz. Günlük kullanacağınız ayakkabılar, sandaletler, topuklu ayakkabılar kısacası birçok farklı çeşit koleksiyonda bulunuyor.

  İnci Deri 2015 Yaz Ayakkabı Renkleri Neler?

  Koleksiyonda bir çok renk kullanılmış. 3 temadan oluşan koleksiyonda klasik modeller yer aldığı gibi rengarenk modellere de yer verilmiş. Enerjik ve canlı renklerin bolca yer aldığını söyleyebiliriz. Mavi, kırmızı, sarı gibi canlı renkleri de bulabilirsiniz.

  İnci Deri 2015 Yaz Ayakkabı Çeşitleri Nelerdir?

  İnci Deri 2015 Yaz Ayakkabı Modelleri arasında oldukça şık ve klasik deri stilettolar yer alıyor. Siyah, beyaz, bej, kırmızı gibi renkler kullanılmış. Klasiklik çizgisinden uzaklaşmak isterseniz daha renkli ve yaz için ideal olan topuklu ayakkabıları kullanabilirsiniz.

  Spor ayakkabı ve sandalet gibi daha rahat ayakkabılar arıyorsanız onlar da koleksiyonda mevcut.  Sandaletlerde sezon trendi olan beyaz tabanlar kullanılarak daha spor bir hava katılmış.

  Topuklu ayakkabıdan vazgeçemeyenlere ise daha kısa topuklu ve daha rahat topuklu ayakkabı modelleri tasarlanmış. Birçok bayanın kurtarıcısı olacağından eminim.

  İnci Deri 2015 Yaz Ayakkabı Modelleri birçok çeşit ve tarzı bir arada bulunduruyor, mutlaka göz atın.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.