Resim Bulunamadı

İnce Telli Saç Modelleri

 • İnce Telli Saç Modelleri

  İnce telli saç modelleri bayanların en çok zorluk çektikleri saçlar arasında yer alırlar. Genel olarak ince bir saç yapısına sahip olan bir bayan saçlarını kolay yapamaz. Saçları sürekli bozulur ve buna dikkat etmek gerekir. Genel olarak bakımı zordur ve çabuk bozulur. Bu nedenle bayanların en çok canını sıkan saçlar ince telli olan saçlardır.

   

  İnce tel çabuk yağlanan bir saçtır. Bu nedenle mutlaka düzgün bir şekilde bakım yapılması gereklidir. Ancak o zaman doğru bir saç modeli yapılabilir ve bu çok önemlidir. Bakımı en zor olan saçlar hep ince saçlara sahip olan saçlardır. Eğer saç düz ise; kıvırcık yapmak çok zordur. Kıvırcık ise de; düzleştirmek zordur.

   

  İnce Telli Saç Modelleri Topuz Yapılır Mı?

   

  İnce telli saçlara düzgün bir model verebilmek zordur. Saçların salık halde durması gerçekten de hoş bir görünüm kazandırmaz. Çünkü hemen bozulur. Ancak siz topuz yaptırır iseniz; saçınızın bozulması çok daha zor olacaktır. Topuz bir saç modeli gerçekten de kolay bozulmayacak ve bütün gece hoş bir şekilde duracaktır.

   

  İnce Telli Saç Modelleri Bakımı Zor Mudur?

  Bazı saçların bakımı gerçekten de çok zordur. İnce telli bir saç yapısına sahip iseniz; bu saçın bakımı gerçekten de zordur. Çok çabuk yağlanan bir yapısı olduğundan daha fazla saçınızı yıkamak zorundasınız. Bunun yanı sıra da saçlarınıza bakım uygularken dikkatli davranmalısınız.

   

  Yoğun yağlı saç kremleri saçınız için kesinlikle doğru tercih olmaz. Yapmanız gereken doğal ürünler ile bakım yapmak olacaktır. Doğru ürünleri inceleyerek en doğru seçimleri yapmaya dikkat etmeniz gerekir. Saçlarınıza jole yerine köpük kullanmanız daha hacimli bir görünüm elde edebilmenizde yardımcı olacaktır.

   

  İnce Telli Saç Modelleri Kullanmak

  Saçları ince telli olan bayanlar için yapılması gereken en önemli şey kesinlikle yağ dengesini ayarlamak olacaktır. Yoksa saçlarınız çok kuruyabilir ya da çok yağlanabilir. Bu dengeyi kurduğunuz zaman kesinlikle sorun yaşamazsınız. Saçlarınızı tararken dikkat etmelisiniz. İnce taraklar ile taramamalısınız. Tüm bunlara dikkat ederek saçlarınızın bakımını sağlayabilirsiniz.

   

  Özel günlerde saçlarınızın doğal halinden başka bir hale sokmak için çok fazla çabalamamalısınız. Düz saçınızı kıvırcık ya da kıvırcık saçınızı düz yapmak için boşuna bir çaba sarf edebilirsiniz. Bu noktada dikkatli olmanız gerekir. Bu nedenle mutlaka ince telli saç modelleri arasında araştırmalar yapmalı ve yüzünüze en çok yakışan saç modelini seçmeye gayret etmelisiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.