Resim Bulunamadı

Henna Gelinlik

 • Henna Gelinlik

  Henna Gelinlik, Türkiye çapında satış noktaları ve mağazaları sayesinde, zengin ürün yelpazesini, prestijli duruşu ile birleştirmeyi başarmış bir firmadır. Yıllardan beri müşterilerine devamlılık ve kaliteden ödün vermeme anlayışıyla hareket eden firma, evlenme çağında olan hanımlara birbirinden güzel gelinlik modelleri sunmaktadır. Bu alanda yenilikçi tasarımları sayesinde öncü bir firma olmayı başarmış ve müşterilerinin gözünde, öncü bir kimlik kazanmıştır. Firma, başarısını kullandığı kumaşların kalitesine borçludur. Bunun yanı sıra nitelikli tasarım ekibi sayesinde, daha önce görülmemiş tasarımlara imza atmayı başarması da yine bu firmanın önemli yanlarından bir tanesidir. Henna, tasarladığı gelinliklerde ilk olarak şık olma hususuna dikkat etmektedir. Şık modellerini göze çarpan detaylar ve elegant stili ile birleştirmesi sayesinde eşsiz tasarımlara ev sahipliği yapmayı başarmıştır.

  Firmanın en önemli yanı teknolojinin elverdiği tüm olanakları ürettiği gelinlik modellerinde kullanıyor olmasıdır. Bu sayede müşterileri tarafından farklı olarak nitelendirilen Henna Gelinlik, büyük firmanın yerine getirmesi gereken tüm yükümlülükleri başarıyla yerine getirmektedir. Firma, gerek konsept mağazaları, gerekse de Türkiye’nin dört bir yanında bulunan şubelerindeki deneyimli satış temsilcileri ile, gelinliğini Henna’dan almak isteyen hanımlara mümkün olan tüm desteği sunmakta ve onları, düğün hazırlıklarının telaşından bir nebze de olsa kurtarmayı hedeflemektedir. Bu özelliği sayesinde evlilik çağındaki hanımların değer verdiği gelinlik firmalarından biri olmayı başaran Henna, nitelikli idari kadrosu sayesinde de kurumsal bazda doğru adımları atarak, bu günlere kadar varlığını sürdürmeyi başaran nadir firmalar arasında yer almaktadır. Yurt dışında ve Türkiye’nin dört bir yanındaki fuar organizasyonlarında da yer almaya önem vermesi, Henna markasının bu işe ne kadar değer verdiğinin bir kanıtıdır.

  Henna Gelinlik’in Yeni Sezon Koleksiyonları

  Her sezon modellerinde yepyeni bir tarz oluşturmayı başaran firma, 2013 yılı için hazırladığı koleksiyonda da yine bu özelliğini konuşturmayı başarmıştır. 2013 koleksiyonu, oldukça kaliteli, şık ve en önemlisi uygun fiyatlı gelinlik modellerine ev sahipliği yapmaktadır. 2013 yılı koleksiyonuna, firmanın resmi sitesinden ulaşabilir ve buradan gelinlikleri tüm detayları ile inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Henna, bu yılın koleksiyonunda straplez gelinlik modellerine önem vermiş ve bu alanda farkını ortaya koymuştur. Bunun yanı sıra, yeni koleksiyonda omzun kapalı olduğu modellerin de yer aldığı görülmektedir. Firmanın yeni sezon modelleri arasında yer alan uzun şala sahip ve oldukça şık duran modelleri de tercih edebilir ve gelinliğiniz ile fark yaratabilirsiniz. Henna Gelinlik size her daim en kaliteli ve en şık modelleri sunacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.