Resim Bulunamadı

Gelin Ayakkabı Modelleri

 • Gelin Ayakkabı Modelleri

  Gelin ayakkabı modelleri, düğün hazırlıkları sırasında, gelinlik kadar büyük önem taşımakla birlikte hanımların özel olarak ilgi gösterdiği bir alandır. Bu ilgi, düğün hazırlıkları sırasında da devam eder. Ayakkabılar, hanımlar için bir ihtiyaçtan ziyade, bir lüks hatta bazılarına göre bir hobidir. Dolapların büyük bir kısmını kaplayan ayakkabılar, ihtiyaca ve giyilecek davet türüne göre ayrılmışlardır. Tasarımcılar, hanımların beğenisine sundukları ayakkabı modellerine, her yıl heyecan yaratacak tasarımları eklemektedirler. Gelin ayakkabılarında da bu durum değişmemiştir. Tasarımcılar, düğün için ayakkabı alışverişi yapan hanımların beğenisine, her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden kaliteli modelleri sunmuşlardır. Bu yeni nesil gelinlik ayakkabı modelleri arasından seçim yapmak bir hayli zordur. Bu nedenle de düğün hazırlıklarınız esnasında, ayakkabı seçimi için de belirli bir süre ayarlamanız, hem şıklık, hem de düğün esnasındaki konforunuz açısından büyük önem taşır.

  Birbirinden Kaliteli Gelin Ayakkabı Modelleri

  Gelin ayakkabı modellerinde geçtiğimiz yıllara nazaran, çeşit sayısı bir hayli fazladır. Bu durumun moda açısından olumlu yanları olduğu gibi, düğün hazırlıkları için  kısıtlı bir zaman sahip olan kişiler için de dezavantajı bulunmaktadır. Geçmiş yıllarda genel olarak beyaz renk üzerine sadece modelleri tasarlanırken, günümüzde bu durum değişmiş ve artık sade tasarımlar, yerini zengin detaylar ile süslenmiş ve belli kalıplara bağlı kalmak zorunda olmayan modellere bırakmışlardır. Artık krem renge sahip modeller, taşlı modeller veya dantel kaplamalı modeller revaçtadır. Bunun yanı sıra tüllü modeller de eğer gelinlik ile uyumlu oluyorsa, hanımlar tarafından tercih edilmektedirler. Ayrıca son zamanlarda farklılık yaratmak isteyen gelinlere özel olarak, metal aksesuara sahip modeller de üretilmektedir. Bu modeller yakından bakıldıklarında gerçekten hoş gözükmektedirler. Gelinliklerde de beyaz renge alternatif renklerin ortaya çıkmasıyla birlikte aynı durum 2013 gelin ayakkabısı modellerinde de görülmeye başlanmıştır. Uzun topuklu modeller her daim zarif ve güzel olmak isteyen gelinlere önerilmektedir ancak hem sağlık açısından hem de konfor açısından kısa topuklu ayakkabıları tercih etmek, düğününüzün daha rahat geçmesinde etkili olacaktır.

  Seçkin Markaların Yeni Modelleri

  İnci gelin ayakkabı modelleri gerek şıklığı, gerekse de uygun fiyatları ile öne çıkmaktadırlar. Özellikle de uygun fiyatlı düğün için ayakkabı arayan gelin adaylarına sunduğu kampanyaları ile öne çıkan firma, 2013 gelinlik ayakkabı modelleri hususunda ön plana çıkmaktadır. Online alışveriş siteleri aracılığıyla bu markaya ait indirimlere göz atabilir ve beğendiğiniz gelin ayakkabı modellerini sipariş edebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.