Resim Bulunamadı

Fileli Çorap Modelleri

3 Ocak 2014
 • Fileli Çorap Modelleri

  Fileli çorap modelleri o kadar farklı tarzlara hitap edebilme özelliğine sahipler ki; insan gerçekten de şaşırıyor. Çünkü birbirinden çok ayrı tarzlarda olan kişiler bile kendileri için farklı tasarımlar arasından kararlar verebiliyorlar. File detayları ve renkleri de elbette ki burada büyük bir önem taşıyor.

   

  Örnek vermek gerekir ise; sıradan bir etek altına giyilmiş olan bir fileli çorap tarzınızı direk değiştirebilir. Siyah bir eteğin altına siyah bir fileli çorap giyerseniz gerçekten de asi bir duruş elde edebilirsiniz. Ancak bunun yanı sıra fileleri daha sık örülmüş bir çorap ile de seksi bir görünüm elde edebilirsiniz.

   

  Fileli Çorap Modelleri Tarzlara Göre Farklı Mıdır?

   

  Fileli çorabın rengi ve file boyu her zaman önemlidir. Geniş bırakılmış fileler size daha farklı bir görünüm sağlayabiliyor. Ya da daha ince dokunan fileler ile birlikte şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu nedenle tarz olarak çok geniş bir yelpazeye sahip olan modeller arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

   

  Genel olarak kıyafetlerinize en çok yakışan modeller arasından tercih yapmak adına file desenlerine bakmalısınız. Daha bol mu yoksa daha dar mı tutulmuş file boyları diye mutlaka incelemelisiniz. Çünkü çoraptaki file boyutları sizin tarzınızı yansıtabilecektir. Bu nedenle bu konuda gerçekten de ince bir çizgi vardır ve bu noktaya dikkat etmeniz gereklidir.

   

  Fileli Çorap Modelleri Her Yaşa Uygun Mudur?

  Kendi yaşınıza uygun olan bir kıyafet seçtiğiniz zaman bunu doğru bir çorap ile bütünleştirebilirsiniz. Bu noktada gerçekten de file modeli ve rengi çok büyük bir önem taşır. İlk önce yapmanız gereken kıyafetinizde sırıtmayacak bir renk seçmek olacaktır. Gençler için olan tasarımlar elbette ki daha farklıdır.

   

  O nedenle aslında her yaşa uygun modelleri bulunmak ile birlikte her yaş için farklı tasarımlara sahiptirler. Yani farklı modelleri farklı yaş gruplarına uygundur ve buna göre ürünler alınmalıdır. Siz kendi yaşınıza uygun bir kıyafet seçerek bu kıyafet ile uyumlu olan bir çorap seçmelisiniz.

   

  2014 Fileli Çorap Modelleri

  Yıllardır genç kızların vazgeçmeden kullandıkları fileli çoraplar artık her yaştan bayanın severek kullandığı bir aksesuar yerini aldı. Ancak 2014 senesi için yeniliklerin senesi olacak demiştik. Bu nedenle bana kalırsa bu sezon biraz araştırmalar yapın. Yenilikleri takip edin ve mutlaka kendiniz için fileli çorap modelleri arasında kısa bir gezintiye çıkarak kendinize en uygun olan modeli bulun.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.