Resim Bulunamadı

En Yeni Dantel Modelleri

22 Ekim 2015
 • En Yeni Dantel Modelleri

  En Yeni Dantel Modelleri konusunda yaşı biraz fazla olanlar bilir. Eskiden genç kızları yaptıkları tek hobi vardı o da bütün gün dantel örme işlemleri. Sabahtan kalkan kızlar hemen ipin başına geçerdi ve evlendiğinde kullanmak üzere dantel modellerine gömülürlerdi. Zamanla bu gelenek biraz rafa kalktı ise de, son aylarda tekrar dantel kullanımlarına olan ilgi artı ve sandıklardan teker teker danteller çıkmaya başladı.

  En Yeni Dantel Modelleri Nelerdir?

  Eğer sizin de çeyiz sandığınızda dantel modelleriniz var ise artık onları revize ederek hem modern hale getirebilir hem de yeni modaya uyum sağlamış olursunuz. Özellikle masalarınız için örtü ve ya da yatak çarşaflarınız için farklı tasarımlar ile kullanım yapabilirsiniz. O halde tasarımlara hayat vermeye var mısınız?

  Dantel modellerini biraz da kumaş ile karıştırarak örneğin bir nevresim seti olarak tasarım yaptırabilirsiniz. Çarşafın belli kısımlarına bu danteller yerleştirilir ve dilenirse biraz da renkli ilikler ile üzerinden geçirilerek harika bir yeni model tasarım yaratmış olursunuz. O halde sizlerde artık dantelleri yattığı yerden çıkaran ve yeniden şekillendirerek onların özel hale gelmesini sağlayın.

  Hangi Dantel Modellerini Örmelisiniz?

  Eğer sizin böyle bir deponuz yok ise ve şuanda hobi olarak dantel modellerinden esinlenerek kullanım yapabilirsiniz halen adına dergiler çıkan ve birçok internet sitelerinde modellerin bulunduğu bu dantel işleri ile yeni döneme uyum sağlayacak modelleri bir araya getirir ve harika bir çeyiz takımı oluşturmuş olursunuz.

  Üstelik el beceriniz yok ise hiç üzülmeyin. El işlerini zamanla öğrenmiş olacak ve ilk başlarda acemi gibi duran el işleriniz çok kısa süre sonra daha hoş görüntülere ve el işçiliğine kavuş muş olacaksınız. Bunun için derya Baykal lın programını sürekli izleyebilir oradan birçok yardım ve farklı fikirler alabilirsiniz. Artık sizlerde sandıklarında dantel modelleri eriyip gitmesin. Onlara tekrardan hayat verin ve daha modern bir yapıya ulaşmasını sağlayın

  Dantel Örerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  İsterseniz bir masa örtüsü, bir mutfak takımı ya da yatak odalarınızda kullanmak için yatak örtüsü, nevresim takımları, yastık kılıfları gibi farklı ürün gruplarında dantel el işleri kullanabilirsiniz. Sizler gelen konuklarınızı şaşırtmak ve el emeklerinizi göstermek istiyorsanız bu konuda son derece hakkınız ve bu sebeple olabildiğince aktif olarak kullandığınız alanlar için değerlendirebilirsiniz. 2014 dantel modelleri ile sizlerde haşla eski havayı soluyup, yeni tarz ile birleşmesine olanak verin ve emeklerinizin yıllar sonra bile olsa tekrar güzelleşmesini işleyin. Dantel modellerine dikkatle bakarsınız hepsini yapabilir ve başarı ile tüm modelleri çıkarabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.