Resim Bulunamadı

Dizüstü Çizme Modelleri

 • Dizüstü Çizme Modelleri

  Dizüstü çizme modelleri son zamanlarda gördüğü ilginin çok daha fazlasını görmeye başladı. Farklı tasarımlar ve farklı kesimler ile zenginleştirilen bu tasarımlar görenleri memnun etmeye yetiyorlar. Gerçekten de kış sezonuna yaraşır şekilde tasarlanmış birbirinden farklı bir çok modele denk geliyoruz. Bana kalırsa bayanlar için mükemmel bir sezon olacak.

   

  Dizüstü Çizme Modelleri Hangi Kıyafetler İle Uyumludur?

   

  Kısa mini bir etek giydiğiniz zaman bu tasarımlar arasından bir tercih yapabilirsiniz. Ya da mini bir elbise seçtiğiniz zaman da bu tasarımlar arasından bir karar verebilirsiniz. Ya da dar bir kot ile bu tasarımları tercih edebilirsiniz. Hatta tayt ile birlikte de kullanabilirsiniz. Ve gerçekten de bu şekilde mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz.

   

  Dizüstü Çizme Modelleri Bana Uygun Mudur?

  Eğer çok kalın bacaklara sahip değil iseniz; kesinlikle dizüstü bir çizme almalısınız. 2014 kış sezonunun en çok tercih edilen ürünleri arasında kesinlikle çizmeler yer alıyorlar. Çünkü bayanlar kışın hem üşümekten kurtuluyorlar hem de aynı zamanda şık bir görünüme sahip olabiliyorlar. Bu da sanırım gerçekten de büyük bir kolaylık oluyor.

   

  2014 Dizüstü Çizme Modelleri

  2014 senesinde bir çok farklı modeli görebilmemiz mümkündür. Dümdüz hiçbir detayı olmayan ve hatta topuk detayı bile bulunmayan dizüstü çizmelere denk gelebiliriz. Bunun yanı sıra deri şeritler ile bacak arka kısmından bağlanan ve kalın topuklu ürünlere denk gelebiliriz. Ya da ince topuklu modellere de denk gelebiliriz.

   

  Yani bu sene gerçekten de birbirinden farklı tasarımların bir arada görünebileceği bir sene olmayı başarıyor. Siz de kıyafetleriniz ile en uyumlu olabilecek bir model seçmelisiniz. Şimdi bu noktada gerçekten de önemli bir yer bulunuyor. Tek bir kıyafetiniz için değil, bütün kıyafetleriniz ile uyumlu bir çizme seçerseniz rahat edersiniz.

   

  Bayanlar her zaman şık olmak isterler. Genel olarak ayakkabı ve çanta seçimlerinde yapılması gereken en önemli şey kesinlikle çanta ve ayakkabının tüm kıyafetler ile uyumlu olabilmesi gerekiyor. Çünkü her kıyafete uygun bir ayakkabı almak gerçekten de kolay değildir. Siz çanta ve ayakkabınızın genel itibari ile uyumlu seçmelisiniz.

   

  Bu sezon için size bir tüyo vermem gerekir ise; kesinlikle bir çizme edinmelisiniz. Çünkü bu sezon bütün bayanların ayaklarında çizmelere denk geleceksiniz. Siz de şimdiden sezonun en beğenilen tasarımları arasında bir inceleme yapmaya başlamalısınız. Dizüstü çizme modelleri inceleyerek kendinize en çok yakışan tasarımı bulmalısınız.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.