Resim Bulunamadı

Desenli Pantolonlar Nasıl Giyilir?

15 Haziran 2015
 • Desenli Pantolonlar Nasıl Giyilir?

  Desenli Pantolonlar Nasıl Giyilir , ne şekilde kombinlenmesi doğrudur yazımızda sizlere bahsedeceğim. Bu pantolonlar özellikle yaz günleri için ideal. Çünkü renkleri, desenleri ve cıvıl cıvıl olmaları ile yaz mevsimini çağrıştırıyorlar. Görünümünüze canlılık ve harekete katacak bu parçaların kombinlenmesi düz parçalara göre daha zor ve risklidir.

  Desenli Pantolon Modelleri Nelerdir?

  Son zamanlarda vitrinlerde ve mağazalarda desenli pantolon modellerini görmek mümkün. Birçok farklı çeşidi var yani çok seçeneğiniz var. Floral desenli dediğimiz çiçek desenli modelleri yaz aylarında güzel bir seçenek olacaktır. Bunun haricinde tropik desenliler, geometrik desenliler gibi çeşitleri de bulunmaktadır.

  Desenli Pantolonlar Nasıl Giyilmelidir ?

  Peki bu pantolonları doğru şekilde nasıl giyebiliriz? Hareketli bir parça oldukları için bunu dengelemeniz gerekmektedir. Bunun içinde geri kalan parçaları sade ve düz tutmalısınız. Desenli Pantolon Kombinleri yaparken bu nokta çok önemlidir. Düz renk t-shirt tercih edebilirsiniz. Dar bir pantolon giydiyseniz salaş bir t-shirt ya da bluz uygun olacaktır. Uygun renkte bir blazer ceket kullanarak daha da şıklaştırabilirsiniz.  Daha sportif bir kombin için kot gömlek ya da kot ceketle de tamamlayabilirsiniz.

  Desenli Pantolonlar Hangi Vücut Tipine Uygundur?

  Eğer vücudunuzun alt kısmında fazla kilo probleminiz varsa küçük desenler tercih etmelisiniz. İri desenler bölgeye daha fazla dikkat çekerek daha kilolu görünmenize neden olur. Eğer boyunuz uzun değilse tercih etmemenizi öneririz. Sizi olduğundan daha kısa gösterecektir. Verdiğimiz Desenli Pantolon Kombinleri ipuçlarına dikkat ederek siz de mükemmel kombini yapabilirsiniz.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.