Resim Bulunamadı

Dar Gömlek Modelleri

28 Şubat 2014
 • Dar Gömlek Modelleri

  Dar gömlek modelleri birkaç sene önce hayatımıza girdiler. Gerçekten de bayanlara bol olan gömleklerden çok daha fazla yakışıyorlar. Üstelik çok daha şık bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Bu nedenle de aslında yapılması gereken şey kesinlikle bolca araştırmalar yapmak olacaktır. Bir ürünü alırken neden daha çok tercih edildiği konusunda kısa bir inceleme yapmak her zaman daha mantıklı olacaktır.

  Genel olarak pantolon ve eteklerin üzerinde bol gömlekler hoş durmazlar. Siz şık bir bayan olmak istiyor iseniz, dar olan modelleri incelemelisiniz. Üstelik dar kesim modeller ile kolye gibi aksesuar seçimleriniz de çok daha güzel duracaktır. O nedenle seçimlerinizi yaparken aslında bunlara dikkat etmeniz gereklidir. Giyim zevki denildiği zaman aksesuarlarınızı ve bütünü görmelisiniz.

  Sadece gömlek değil aynı zamanda altına giydiğiniz pantolon ya da etek de oldukça önemlidir. Ayakkabı tercihleriniz, aksesuar tercihleriniz de son derece önemlidir. Bu noktada yapmanız gereken tek şey bolca incelemeler yaparak aslında bütün olarak şık olmaya çalışmak, olmalıdır.

   
  Dar Gömlek Modelleri Herkese Yakışır Mı?
   
  Eğer aşırı kilolu bir kişi değil iseniz, bu tarz bir gömlek modeli tercih edebilirsiniz. Gerçekten de daha şık bir görünüme sahip olduğunuzu göreceksiniz. Dar kesim olan gömlekler arasından bir seçim yapmaması gereken bayanlar balık etli olmanın bir tık üzerinde olan bayanlardır. Çünkü bu şekilde bütün fazlalıkları gözler önüne serilecek ve de bu hoş bir görünüm olmayacaktır.

   

  Dar Gömlek Modelleri Kesimleri Aynı Mıdır?

  Dar kesim gömlek denildiği zaman herkes farklı çağrışımlar hisseder. Aslında bel kısmından size oturan gömleklerdir. Genel olarak kesimleri birbirine benzer. Bu nedenle de seçim yaparken dikkatli olmak gereklidir. Çünkü bazen kesimler dikkatli olmaz ve gerçekten de çok kötü bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Doğru kesim olan modelleri bulabilmek adına gerçekten de dikkatli davranmalısınız.
   

  Dar Gömlek Modelleri Ne Zaman Tercih Edilmelidir?

  Bu tarz ürünler genel olarak her zaman kullanılabilirler. Dilerseniz işe giderken, dilerseniz yemeğe giderken ve dilerseniz de bir organziasyona giderken bu ürünleri kullanabilirsiniz. Önemli olan nasıl bir etek seçtiğinizdir. Aksesuar seçimleriniz ve ayakkabı seçimleriniz de oldukça etkilidir. Dar kesim bir gömlek barındırdığınız zaman aslında bütün etek ve pantolonlarınız ile uyum içerisinde kullanabilirsiniz. Bu nedenle yapmanız gereken şey dar gömlek modelleri arasından kendi tarzınız ile uyum sağlayabilecek olan bir modeli bulmaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.