Resim Bulunamadı

Dar Gelinlik Modelleri

 • Dar Gelinlik Modelleri

  Dar gelinlik modelleri bütün bayanlar tarafından tercih edilebilecek modeller değildirler. Çünkü bir kere seçtiğiniz gelinliğin tamamen vücudunuzu sarmasını istiyor iseniz; mutlaka vücudunuza çok fazla güveniyor olmanız gereklidir. Ancak o zaman böyle bir tasarımı gönül rahatlığı ile taşıyabilirsiniz.

  Bir çok bayan hep evleneceği günü hayal eder ve de bu güne dair bir çok hayal kurar. En güzel gelinliğin sahibi olabilmek ister. Ancak burada bayanların unuttuğu en önemli noktalardan birisi kendi vücutlarını tanımıyor olmalarıdır. Çünkü her dar gelinlik her bayana yakışacak diye bir kural yoktur. Gerçekten de yakışması için sizin buna uygun bir vücudunuz olmalıdır.

   

  2014 Dar Gelinlik Modelleri

   

  2014 senesinin dar gelinlik tasarımlarını incelediğimiz zaman bir çok farklı detaya denk gelebiliyoruz. Gerçekten de taşlı modeller, incili modeller ve tüller ile süslenmiş modellere denk gelmemiz mümkün olabiliyor. Bu nedenle de burada dikkat etmemiz gereken en önemli şey gelinlik detayları değil de dar gelinlik bize yakışır mı acaba bunu düşünmek olacaktır.

   

  Dar Gelinlik Modellerini Kimler Tercih Etmelidir?

  İnsanlar her zaman modayı yakından takip etmelidirler ve aynı zamanda moda akımına kendilerini kaptırmalıdırlar. Ancak mutlaka kendinizi tanımalısınız, kendi tarzınızı bilmelisiniz ve de her zaman buna göre tasarımları inceleyerek doğru ürünleri bulabilmesiniz. Eğer fazla kiloları olan bir gelin iseniz; dar gelinlik modellerinden uzak durmanızı önerebilirim.

   

  Balık Dar Gelinlik Modelleri

  Eğer uzun boylu ve zayıf bir gelin iseniz; mutlaka balık dar gelinlik tasarımları arasından bir tercih yapmalısınız. Gerçekten de sizin vücut yapınıza en çok yakışabilecek model budur. Tam olarak sizin gibi bayanlar için tasarlanmış olan bu modeller arasından bir tercih yaparak farklı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

  Her insan bir diğerinden kesinlikle farklıdır. Her insanın tarzı ve beğenileri de diğerlerinden farklıdır. Ancak bir tarzı yakalarken kesinlikle size yakışan modeller arasından bir tercih yaptığınızdan emin olmalısınız. Uzun boylu ve zayıf olan tüm bayanların tercihleri son zamanlarda dar gelinlik tasarımları arasından oluyor.

  2014 senesi sizin de evleneceğiniz bir tarihler arasında yer alıyor ise; mutlaka modayı takip etmeye devam edin. Üstelik kendi tarzınızı da iyice tanıyarak doğru gelinliği kendiniz için bulabilmelisiniz. Bu nedenle de bir seçim yapmadan önce dar gelinlik modelleri arasında da bir araştırma yaparak belki de kendinize en uygun olan modeli buradan bulabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.