Resim Bulunamadı

Dantelli Elbiseler Nasıl Giyilmelidir?

27 Haziran 2015
 • Dantelli Elbiseler Nasıl Giyilmelidir?

  Dantelli Elbiseler Nasıl Giyilmelidir en güzel kombinler nasıl yapılır yazımızda! Dantelli elbiseler son yılların gözde elbiselerinden. Dantel sadece elbisede etek,bluz gibi her parçada yer alıyor. Dantelin ne kadar zarif olduğu bir gerçek. Dantelli elbiseler ve şıklık ve zerafet arayanlar için mükemmel bir seçenek. Peki bu zarif parçayı nası tamamlamalıyız. Hep birlikte göz atalım.

  Dantelli Elbise Modelleri Nelerdir?

  Uzun,kısa,günlük ve abiye her tarzda dantelli ebise vardır. Dantelli elbise denilince ilk akla gelenler siyah ya da beyaz renkte olanlarıdır. Beyaz olanları yaz için o kadar güzel ki. Yaz sezonunun en güzel elbiselerinden olduğunu düşünüyorum. Günlük dantelli elbise modellerinde de daha çok beyaz kullanılıyor. Ayrıca rengarenk olanları da var. Pembe, mavi, kırmızı gibi renklerde mağazalarda yerlerini almış.

  Siyah dantelli elbiseler ise daha çok özel günlerin tercihi, Siyah ve dantel olmak üzere iki asil parçanın bir araya gelmesi mükemmel elbiseler ortaya çıkarıyor. Uzun ve kısa olarak seçenekleri var.  Gideceğinize yere göre seçim size kalmış.

  Yazın kalın ya da ince askılı formda dantel elbiseler bulabilirsiniz. Kış için olan uzun kollu elbisele de mükemmel çünkü koldaki dantel detayı elbiseye ayrı bir güzellik katıyor.

  Dantelli Elbiseler Nasıl Giyilmelidir?

  Beyaz dantelli elbiselerinizi daha renkli ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Bordo, koyu mor gibi değişik renklerin kombine katılması sıradışı ve şık olacaktır. Daha klasik kombinler için beyaz ya da kahverengi gibi ayakkabılar uygun olur.

  Siyah dantelli elbiseleri özellikle abiye olanları siyah stiletto tarzı ayakkabılarla giymelisiniz. Ya da ince bantlı zarif bir topuklu ayakkabı da olabilir.

  Dantelli Elbiseleri Tercih Etmeli miyim?

  Her vücut tipine ve tarza uygun modelleri olduğundan tercih edebilirsiniz. Sadece abiye olarak düşünmeyin. Baharda deri ceketlerle, yazın dolgu topuk ayakkabılarla günlük olan modellerini rahatlıkla giyebilirsiniz.

  Dantelli Elbiseler Nasıl Giyilmelidir aşağıdaki örneklerden fikir alıp siz de kendi kombinlerinizi hazırlayanilirsiniz.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.