Resim Bulunamadı

Dantel Kollu Gelinlik Modelleri

 • Dantel Kollu Gelinlik Modelleri

  Dantel kollu gelinlik modelleri, 2013 yılının beğeni toplayan modelleri arasında yer almaktadır. Ünlü firmaların bu yılki koleksiyonlarında yer verdiği bu tarz dantelli kola sahip olan modeller, sıradanlıktan kurtulmak isteyen gelinlerin tercihi olmuşlardır. Gelinlik seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Çünkü her tipte gelinlik model, her vücut tipindeki bayana uyum sağlamaz. Bundan dolayı, boyunuza ve kilonuza en uygun gelinliği seçerek, düğününüzde oldukça şık olabilirsiniz. Yeni sezon ile birlikte dantel kola sahip gelinlikler büyük çıkış yapmışlardır. Gelinlik tasarımı ve satışı yapan firmalar da bu sebepten dolayı yeni sezon koleksiyonlarında ağırlıklı olarak dantel kollu modellere yer vermişlerdir. Eğer siz de bu tarz bir gelinliğin kendinize yakışacağını düşünüyorsanız, ünlü gelinlik tasarımcılarının yeni sezon modellerine göz atmanız tavsiye edilmektedir.

  Kol Detayları İle İşlenmiş Modeller

  Dantel kollu gelinlik modellerinin gelin adayları tarafından bu denli tercih edilmesinin önemli nedenlerinden bir tanesi de, gelinliğin kol kısmında yer alan dantel işlemelerin, uzaktan bakıldığında çok hoş gözükmesidir. Bu sayede hem sıradan gelinlik havasından uzaklaşıyor, ve gelinlik konusunda özgünlüğü yakalayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra dantel işlemelere uyumlu bir duvak tercihi de sizi daha şık gösterecektir. Gelinlikler, tüm kadınların güzel görünmek istediği giysilerdir. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız mutlaka vücut tipinize uygun olan bir modeli tercih etmelisiniz. Son yıllarda gelinlik modasında, beyazın alternatifi modeller de ortaya çıkmaya başlamıştır. Örnek vermek gerekirse, pembeye yakın tonlarda modellerin de vitrinleri süslediğini görmekteyiz. Eğer standart beyaz renk yerine, farklı olmak istiyorsanız, pembeye yakın tonlarda tasarlanmış modelleri tercih edebilirsiniz. Hayatınızın en önemli gününde, olabildiğince şık olabilmek için mutlaka mümkün olduğunca gelinlik resimlerine, modellerine bakmanız tavsiye edilmektedir. Çünkü ancak bu sayede vücut tipinize en uygun modeli bulabilirsiniz.

  Her Vücut Tipine Uygun Modeller

  Bu tarz gelinlik modellerinde, her vücut tipine uyan bir model bulunmaktadır. Eğer kısa boylu bir hanımsanız, ön kısmı V şeklinde kesilmiş bir dantel işlemeli gelinlik size uygun olacaktır. Bu sayede hem boyunuz uzun olarak gözükecek hem de vücudunuz genel hatlarıyla daha düzgün gözükecektir. Aynı şekilde eğer kısa bir boyna sahipseniz, gelinlik saçınızı toplamalı şekilde yaptırmanız sizin için çok uygun olacaktır. Eğer zayıf bir hanımsanız, düz kesimli dantel kollu gelinlik modellerini tercih edebilir ve düğününüzde bir hayli şık olabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.