Resim Bulunamadı

Colin’s Yeni Gömlek Modelleri

23 Temmuz 2015
 • Colin’s Yeni Gömlek Modelleri

  Colin’s firması biz bayanlar için yeni ürünler çıkarmaya devam ediyor. Colin’s Yeni Gömlek Modelleri hangi renklerden oluşuyor? Hangi desenler ve hangi modeller en çok sevilenler arasında? Sizin için en iyi model hangisi? Bu soruların cevapları ve daha fazlası editörlerimizin hazırladığı konu da saklı. Karar verme aşamasında sizlere yardımcı olmak adına bir de resim galerisi oluşturdular. İyi seyirler diliyoruz.

  Colin’s Yeni Gömlek Modelleri Nelerdir?

  Colin’s bu sene mavi renklere çok ağırlık vermiş gibi görünüyor. Mavi derken sizi yanıltmasın. Kot mavisi renkler ön plana çıkıyor. Bunun sebebi ise biz bayanların jean modasına geçiş yapması olabilir. Bir bakıma haklılar bu şekilde üretim yapmakta. Sonuçta biz ne istersek onu veriyorlar bize. O yüzden gömlek modası bu sene çok canlı. Seçim yaparken zorlanacağınız noktalar olabilir. Yine de canınız sıkılmanız. Gömlekler çok güzel ve çok çekici. Sizi cezbedebilir. Herhangi bir Colin’s mağazasına gidip kendi kombininizi oluşturabilir, gömlekler ile bunu tamamlayabilirsiniz. Yeni yılın gömlekleri modern çizgilerle ve düşüncelerle hazırlanmış. Size çok yakışacaktır.

  Hangi Gömlek Modellerini Seçmeliyim?

  Gömlek seçerken mutlaka o gün ne giyecekseniz ona göre seçim yapmalısınız. Kombinlemeniz uyumlu olmalı. Malum gömlek her şey ile giyilmez. Kendi modanızı oluşturacaksınız derken ciddi kötü görüntüler vermeyin. Her ne kadar kolaymış gibi gözükse de çok dikkat etmelisiniz. Nokta atışı yapmalısınız.

  Gömlek Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Gömlek alırken tek seferlik gibi düşünmeyin. Sürekli bir şeyler ile kombin edecekmiş gibi düşünün. Spor ya da günlük hayatta kullanabileceğimiz giyim modelleri üzerinde düşünün sürekli. Şimdi isterseniz editörlerimizin hazırladığı Colin’s Yeni Gömlek Modelleri adlı galerimizi inceleyelim.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.