Resim Bulunamadı

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilmeli?

26 Haziran 2015
 • Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilmeli?

  Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilmeli , kimler bu kıyafetleri tercih etmeli hepsi yazımızda! Çizgili kıyafetlerin modası asla geçmiyor. Her sezon yeniden moda olduğunu siz de görebilirsiniz. Kombinlenmesi çok zor olmasa da vücudunuza göre seçimler yapmanız önemli.

  Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilmeli?

  Çizgili kıyafetler başlı başına bir desen içerirler. Kombininizde asla başka bir çizgi ve ya desen kullanmayın. Kalan parçaları sade ve düz renk tercih edin.

  Aklımıza gelen ilk model siyah beyaz çizgiler oluyor tabi. Bu t-shirtleri ya da elbiseleri deri ceketle bahar günlerinde kombinleyebilirsiniz.

  Yaz mevsiminde  çizgili t-shirt ve bluzlar, elbiseler, yırtmaçlı etekler ve pantolonlar mağazalarda karşımıza çıkıyor. Örneğin siyah beyaz çizgili bir parçayı pembe,mavi gibi farklı çarpıcı düz renk bir parçayla kombinleyebilirsiniz. Klasik tercihlerden yanayım diyorsanız çizgilere uyumlu renk kullanın.

  Çizgili Kıyafetleri Kimler Tercih Etmeli?

  Vücut tipinize göre karar vermelisiniz. Söz konusu çizgili kıyafetler olduğunda bu daha da önemlidir. Yatay çizgiler giymeden önce kilolarınızdan emin olun. Örneğin yatay çizgili bir etek basen sorunlarınız var sa daha da ortaya çıkaracaktır. Çizgilerin genişliği de önemli. Minyon bir yapınız varsa  kalın çizgiler hoş durmayabilir. İnce çizgili tercihler yapın.

  Pantolonda dikey çizgiler kullanmak boyunuzu uzun gösterecek bir hiledir. Ayrıca daha ince gösterir. Etek ve elbiselerde de bu parçalarla bir ilüzyon yapabilirsiniz.

  Üst bedeniniz kiloluysa ya da büyük göğüsleriniz varsa yatay çizgiler değil de dikey çizgileri bluzlarda kullanmanız daha ince gösterecektir.

  2015 Çizgili Kıyafet Modelleri Nelerdir?

  Gelelim bu senenin modasına. Çizgili maksi boy elbiseler ya da tek taraftan yırtmaçlı uzun çizgiler yaz için her mağazada yerini almış durumda. Bunlar haricinde bikinilerde de bu desen kullanılıyor. Tabi ki vazgeçilmez olarak t-shirtleri de unutmayalım.

  Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilmeli aşağıdaki örnek kombinlerden fikir alabilirsiniz.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.