Resim Bulunamadı

Büyük Beden Abiye Modelleri

13 Ekim 2013
 • Büyük Beden Abiye Modelleri

  Büyük beden abiye modelleri kilolu bayanların kurtarıcısı olmaktadır. Önceleri moda sektörü bu kadar ileri seviyelerde değildi. Özellikle büyük beden giyinen bayanlar kıyafet bulmakta zorluk çekiyorlardır. Söz konusu kıyafet büyük beden abiye modeli olunca da iş daha da zorlaşıyordu ve genelde bu tür kıyafetler sadece diktirilmek zorunda kalınıyordu. Ama tabi ki herkesten manken gibi zayıf olmasını bekleyemezsiniz. Kaldı ki büyük bir çoğunluk kadın ise şişmandır.

   

  Fazla Kilolar Şık Olmaya Engel Mi?

   

  Fazla kilolar asırlardan beri bayanların en büyük sorunlarından biri olmuştur. Ara sıra yapılan diyetler ve egzersizler bir süre sonra bırakılınca kilolara yenileri eklenir ve birgün ise engellenemeyecek bir hal alır. Bazı bayanlar kendilerine kıyafet alacakları zamanlarda, ‘’nasıl olsa bana yakışmaz’’ diyerek ön yargılı davranmaktadırlar. Aslında fazla kilolar şık olmaya engel değildir. Çünkü kilolu bayanlar için de piyasada pek çok model bulunmaktadır. Hatta pek çok firmada sadece büyük beden üzerine çalışmaktadır. Durum böyle olunca da tarzınıza uygun bir kıyafeti satın alıp, şık olmak da sizlere kalıyor. Söz konusu olan kıyafet bir abiyeyse, büyük beden abiye satan mağazaların yolunu tutmak gerekmektedir.

   

  Abiye Elbise Nasıl Olmalıdır?

  Abiye Fransızca bir kelimedir ve şık olmak anlamında kullanılmaktadır. Bu giyim tarzı balolar, kokteyller, düğünler, nişanlar ve yemekler gibi özel anlarda gereksinim duyulan bir giyim tarzıdır. Kumaşlar parlak ve daha narindir. Kıyafetlerde süslemeler şaşalı bir şekilde kullanılmaktadır. Bu kıyafeti alırken amaç şık ve gösterişli olmaktır. Büyük beden abiye kıyafetleri tercih ederken de üzerinize yakışan ve sizi olduğunuzdan daha ince gösteren kıyafetleri tercih etmek gerekiyor. Hiç kimse kendisini daha kilolu gösterecek bir elbiseyi satın almak istemez. Öncelikle uzun veya kısa olun seçeceğiniz kumaş tarzını belirlemelisiniz. Saten ve tafta kumaşlardan kaçınmalısınız ve bu iki kumaş da sizi daha kilolu gösterecektir. Fazlalıklar göbek bölgenizdeyse, göğüs kısmından bollaşarak uzayan bir elbiseyi alabilirsiniz. Ya da göğüs bölümünde işlemeli bir modeli tercih ederek, dikkatleri bu yöne çekip, kilolarınızı gizleyebilirsiniz. Büyük desenli modellerden kesinlikle kaçınmalı, minik desenli veya yukarıdan aşağıya doğru çizgili kumaşlardan yapılan elbiseleri satın alabilirsiniz. Şifon, organze ve ipek kumaşlar dökümlü kumaşlardır ve bu kumaşlardan yapılan elbiselerle kilolarınızı gizleyebilirsiniz.

   

  Zevkinize Uygun Bir Model Mutlaka Vardır

  Gelişen giyim piyasasında yüzlerce modeli bir arada görebilirsiniz. Unutmayın ki, satın alacağınız büyük beden abiye sizin kişiliğinizi yansıtacaktır. Tarzınıza uygun bir model de mutlaka vardır. Büyük beden abiye modelleri onlarca çeşit mağazada sizleri bekliyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.