Resim Bulunamadı

Bob Saç Kesimi Kimlere Yakışır?

16 Haziran 2015
 • Bob Saç Kesimi Kimlere Yakışır?

  Bob Saç Kesimi Kimlere Yakışır , saçımı bu şekilde kestirmeli miyim diyenler buraya!

  Bob saç kesimi özellikle son birkaç yıldır bayanların en çok tercih ettiği modelleri oldu. Ufak yenilikler eklenerek her sene trend olmaya devam ediyor. Her boya uyarlanabilmesi güzel özelliklerinden biri. Özellikle orta boy modelleri sezonun öne çıkanları arasında.

  Bob Saç Kesimi Nedir?

  Peki nedir bu Bob Saç Kesimi dediğinizi duyar gibiyim. Küt saç stilidir, dümdüz şekilde inen küt saçlar olduğu gibi asimetrik kesimli olanlar da vardır. Ünlü yıldızların da vazgeçemediği bir saç modelidir, kırmızı halıda da sıkça güzel örneklerine rastlıyoruz. En önemli avantajlarından biri de kullanımının kolay olmasıdır. Hızlı bir şekilde şekillendirerek kısa zamanda şık olabilirsiniz.

  Bob Saç Kesimi Kimlere Yakışmaktadır?

  Bob saç kesimi hemen hemen her yüz şekline ve saç yapısına uyumlu olmasıyla bu kadar popüler olmuştur. Burada önemli olan doğru Bob modelini seçmektir çünkü çok fazla alternatif çeşitleri bulunmaktadır.

  Yuvarlak yüzler için asimetrik modelleri öneriyoruz.

  İnce telli saçlarınız varsa saçlarınızı daha çok ve hacimli göstermek istersiniz. Bunun için katlı modelleri tercih etmelisiniz. Katlar saçınıza bir kabarıklık ve hacim katacaktır.

  Kalın telli saçlarınız varsa düz küt modeller tam size göredir.

  Bob Saç Modelleri Nelerdir?

  Yukarıda da belirttiğimiz gibi birçok modeli vardır. Dümdüz inen küt  Bob saçlar yüzünüzü çevreler ve yüz hatlarınızı ortaya çıkarır. Özellikle kahkül ile birlikte kullanılması çok karakteristik ve stil bir görünüm veriyor.

  Katlı Bob saç modellerini de kullanabilirsiniz. Bol katlar kullanarak saça hacim verilen bu modellerde saçınızı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz.

  Asimetrik Bob saç modelleri ise yuvarlak yüzler için idealdir. Yüze bir açı katmasıyla çok tercih edilmektedir. Daha modern bir modeldir ve farklı renklendirmelerle çok hoş olacaktır.

  Bob Saç Kesimi Kimlere Yakışır , bana uygun mudur sorularınızı yukarıdaki bilgilerle cevaplayıp hemen kuaförünüze gidebilirsiniz.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.