Resim Bulunamadı

Bilekten Kesimli Bot Modelleri

 • Bilekten Kesimli Bot Modelleri

  Bilekten kesimli bot modelleri tasarımlarını ilk kez gördüğüm zaman gerçekten de şaşırmıştım. Açıkçası bir bot kesiminin bu şekilde olması beni hayrete düşürmüştü. Ara bir kesimdi ve ayakkabı mı yoksa bot mu denmeli, bilmiyordum. Üstelik bu ürünlerin hangi kıyafetler ile birlikte kombin edilebileceği hakkında da bir fikrim yoktu.

  Ancak zaman geçtikçe bu ürünlerin bir tasarım harikası olduklarını görmüş oldum. Nerede ise bütün kıyafetler ile anında bir uyum içerisine giriyorlardı. Bu nedenle bu ürünler arasından bir karar verebilmek gerçekten de mantıklı bir tercih gibi duruyordu.

   
  Bilekten Kesimli Bot Modelleri Hangi Kıyafetlerim İle Uyumlu Olur?
   
  Güzel bir kot pantolonun altına bu ürünlerden giyip, üzerinize de şık bir kazan giydiğiniz zaman gece gezmelerine bile çıkabileceğiniz kadar şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kendiniz için aldığınız mini elbisenizin altına bu ayakkabılardan giyebilirsiniz. Ya da mini şortlarınız ile de kombin edebilirsiniz.

   

  2014 Bilekten Kesimli Boy Modellerini Kimler Tercih Etmelidir?

  Bilekten kesimli olan bu modeller sizin bacak boyunuzu keseceği için; bacak boyları kısa olan bayanların bu ürünler arasından bir tercih yapmaları önerilmez. Uzun bacaklı olan bayanlarda çok daha güzel ve şık bir görünüm olarak karşımıza çıkabilecektir. Bu nedenle bacak boyunuz uzun ise; bu tasarımlar arasından bir karar verebilirsiniz.
   

  Bilekten Kesimli Bot Modelleri Hangi Tarzlara Uygundur?

  Bu tarz ürünlerinden bir çok farklı modeli olduğundan ve farklı renkler barındığından aslında her tarz ile uyumlu olmaları mümkündür. Topuklu olan modellerini daha şık kıyafetlerde ve topuksuz olan modellerini de daha spor kıyafetlerde kullanabilirsiniz. Eğer düz siyah uzun topuklu bir model alırsanız; kurtarıcı ayakkabınız olabilir.

  Çünkü sıradan bir kot pantolonun altına giydiğiniz zaman da uyumlu olacaktır, şık bir siyah mini elbise ile de uyumlu olacaktır. Bana kalırsa modacıların en büyük buluşları arasında yer alan bu ara kesim modelleri her bayan kullanmalıdır. Çünkü bu gerçekten de zor zamanlarınızın ayakkabısı olacaktır.

  Ne zaman bir kombin yaparken zorlanacak olsanız bu ürün ile kombini tamamlayabilecek olacağınızı bilmek size bir rahatlık verecektir. Bu ürünlerden hala elinizde yoksa; gerçekten de şansızsınız, demektir. Bu nedenle yapmanız gereken bu sezonun moda tasarımı olan Bilekten kesimli bot modelleri arasında bir araştırma yapmak ve kendinize en çok yakışacağını düşündüğünüz, tarzınız ile en uyumlu olan modeli bularak almak olacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.