Resim Bulunamadı

Beyaz Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

11 Ekim 2013
 • Beyaz Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

  Beyaz elbise altına ne renk ayakkabı giyilir? sorusunu pek çok bayan kendisine çok sormuştur. Acaba beyaz giyerek kıyafetle bütünlük mü sağlansa, yoksa başka bir renk ayakkabıyla kombin yapılmaya mı çalışılsa? Bu sorunun cevabı pek çok modacıya ve kadına göre değişiklik göstermektedir. Beyaz elbise bayanların klasik renk elbiselerinden biridir.

   

  Beyaz Neden Çok Tercih Ediliyor?

   

  Elbise bayanların güzelliklerini ortaya koydukları ve en çok kullandıkları kıyafetlerdir. Bir bayanın sürekli olarak pantolon giymesi düşünülemez. Çünkü kadının cazibesini ve feminen yönünü ortaya koyan kıyafetler elbiselerdir. Her kadının gardırobunda pek çok elbise bulunurken, renklerde ilk tercihler de siyah ve beyazdır. İki renkte klasik renkler arasında yer almaktadır ve kadınların vazgeçilmez renkleridir. Beyaz elbise özellikle yaz mevsiminin kıyafetidir ve yanık ten üzerinde de harika görünmektedir. Elbise modelleri kilolu bayanların üzerinde güzel durmaktadır ve kiloları kapamak için iyi bir kıyafet tercihidir. Beyaz biraz daha kilolu gösterse de uygun modellerle bu açık kapanmaktadır.

   

  Beyaz Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilmeli?

  Beyaz renk güneşin ışınlarını kırdığı için vücudu serin tutar ve bu yüzden de çok tercih edilir. Aynı zamanda masumiyetin ve saflığın rengidir beyaz ve bu özelliğinden dolayı da gelinlik modellerinde bu renk kullanılır. Beyaz elbise günlük kullanımın yanında abiye olarak özel gecelerde de en çok kullanılan renktir. Bilindiği üzere abiye veya günlük kıyafetlerimizde, iyi kombin yapabilmek önemlidir. Ayakkabı, çanta ve aksesuarlarla kıyafetlerimizi kombinlememiz gerekir ve uygun renkler kullanmamız gerekmektedir. Beyazın altına aslında hemen her renk tonunda ayakkabı yakışacaktır. Pek çok insan beyaz ayakkabıyla kombininin daha şık olacağını düşünürken, bazıları da renkli ayakkabıların daha uygun olacağını düşünür. Aslında şöyle bir bakıldığında beyazın altına giyilen beyaz ayakkabı kıyafeti boğacaktır. Kıyafete canlılık katmak adına renkli ayakkabıları tercih etmek daha doğru olacaktır. Mesela kırmızı bir aksesuar takacaksanız, kırmızı bir ayakkabı çanta kullanabilirsiniz. Ayrıca sezonun hit renklerinden ikisi olan altın ve gümüş renkleri beyazla büyük bir uyum sağlayacaktır.

   

  Farklı Renklerle Kombinlemek Neden Önemli?

  Beyaz zaten soluk bir renktir ve yine aynı tonda bir ayakkabıyla kıyafetinize canlılık katamazsınız. Tabi ki herkesin zevki birbirinden farklıdır ve beyaz ayakkabıyla da kıyafetinize ayrı bir hava katabilirsiniz. İlle de beyaz giymek istiyorsanız, iki yada üç renkli ayakkabıları veya üzerinde başka renk süslemesi olan ayakkabıları seçebilirsiniz. Beyaz elbise uygun kombinlerle her bayana yakışacaktır. Her bayanın gardırobunun baş tacı olan bu elbise her yıl moda trendleri arasında yer almaktadır. Beyaz Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir? sorusuna verilecek en güzel cevap farklı renkler olacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.