Resim Bulunamadı

Balık Gelinlik Modelleri Nelerdir?

 • Balık Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  Geçtiğimiz yıllarda abiyelerde kullanan balık formu artık gelinliklerde de görülüyor peki Balık Gelinlik Modelleri Nelerdir hep birlikte göz atalım. Bu yıl bu modeli o kadar çok göreceksiniz ki her yerde birçok değişik stilde örneklerini bulabilirsiniz. Daha sade olmaktan hoşlanan bayanlar kabarık prenses eteklerden hoşlanmaz. Böyle gelin adayları için balık gelinlikler ideal modellerdir. Hem daha sade hem de göz kamaştırıcıdır.

  Balık Gelinlik Modellerini Kimler Tercih Etmelidir?

  Bu modeli kullanmak için fit bir vücudunuzun olması gerekmektedir. Çünkü bu modeller bacaklara doğru daralır ve diz kapağından sonra genişler. Bu formu kullanacakların basen bölgesinin çok geniş olmaması gerekir. Zaten o bölgeye vurgu yaptığından biraz da fazlalığınız varsa daha da kilolu gösterecektir. Bunları göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmalısınız. Doğru şekilde tercih edildiğinde çok estetik görünen bu modelleri mutlaka denemelisiniz.

  2015 Balık Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  Balık Gelinlik Modelleri bu sezonun trendi olduğundan birçok tasarımcının ve markanın birbirinden farklı modellerini bulmak mümkün. Pek çok farklı tasarım mağazalarda yerini almış durumda.

  Her gelinlik modelinde trend olan danteller ve taş işlemeleri balık gelinlikler de en gözde modellerden. Özellikle bu yıl evleneceklere danteli öneriyoruz. Zarif danteller balık gelinliğin zarif formuyla birleşince o kadar güzel oluyor ki.

  Bir diğer model ise taşlı balık gelinlikler. Taşlarla sade bir gelinliğin havası tamamen değişebilir. Ufak taşlarla süslenen bu gelinlikler parıltılarıyla göz kamaştırıyorlar. Özellikle üst bölgede tercih edilip etek kısmının daha sade bırakılması idealdir. Bütçenize göre istediğiniz taşları seçerek gelinliklerde kullanabilirsiniz.

  Uzun kuyruklu modeller de çok sevilmektedir. Upuzun kuyruklarda kullanılan danteller çok zarif durmaktadır. Bu modeller özellikle salon düğünler için çok uygundur. Bu gelinlikler güzel detaylarıyla göz doldurmaktadır.

  Balık Gelinlik Modellerinin Fiyatları Nelerdir?

  Her bütçeye uygun bir gelinlik bulmak mümkün. Fiyatlar 1.000-10.000 TL arası değişiyor. Kullanılan taşların, dantellerin, kumaşın kalitesine göre değişiyor bu modeller.

  Balık Gelinlik Modelleri Nelerdir , fiyatlar nasıl değişir genel olarak bilgilendirdik, peki siz tercih edecek misiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.