Resim Bulunamadı

Akay Gelinlik

 • Akay Gelinlik

  Akay gelinlik, gelinlik piyasasında köklü bir yere sahip olan ve modaya yön veren firmalardan biri olmakla birlikte tüm gelin adaylarına hitap etmektedir. Özellikle her model üzerinde çalışmaları ve sizin isteklerinizi dinleyerek de özel tasarım yapan bu firmadan rahatlıkla hazır gelinlik modelleri alabilir ve kiralayabilirsiniz.

  Eğer pek bir vaktiniz yok ise ve biran önce gelinlik almanız gerekiyorsa öncelikli olarak Akay gelinlik modellerine bakmanızı öneririz. Bu sayede sizler en güzel modelleri bir arada bulacak ve belki de özel olarak diktirmenize bile gerek kalmadan birçok model içinden istediğinizi seçmek sizin için çok kolay olacaktır.

  Sizlerde Akay gelinlik modellerini özellikle sezon açılmadan satın alırsanız indirimlerinden yararlanır ve çok uygun fiyatlara satın almış olursunuz. 2014 Akay gelinlik modelleri arasında bu yıl yine çok fazla dantel detayları ve balık etek modelleri ön plana çıkıyor. Ağırlıklı olarak kaliteli tüller ve danteller kullanan bu dev firma, gelinliklere gerekenden fazla önemi veriyor ve olması gerektiği gibi profesyonel bir işçilik ile gelinliklerini hazırlıyor. Akay gelinlikte hem özel hem de farklı tasarımları kolaylıkla görebilirsiniz.

  Akay gelinlik sezonları genellikle nisan ayı itibariyle açılıyor ve ekim ayına kadar devam ediyor. Daha sonra ise tüm sezon bir sonraki yılın modelleri üzerine çalışıyor. Şuanda da 2014 gelinlik modelleri için çalışmalar başlamış oluyor. Geçen yıl çok favori olmayan tüller bu yıl da ön plana çıkıyor. Özellikle dantel ve tül detayları birleştiriliyor ve ortaya harika tasarımlar çıkmış oluyor. Sizlerde önümüzdeki yıl evlenmeyi düşünüyorsanız çok hoş ve modern çizgiler sizleri bekliyor demektir.

  Akay gelin duvakların da ise yine uzun modeller ve işlemeli modeller ön plana çıkıyor. Uzun ve kısa olmak üzere iki farklı çeşit ile kullanılan bu duvaklar da en az gelinlikler kadar ilgi çekiyor ve fazlası ile ön plana çıkıyor. Sizlerde kaliteli bir gelinlik modeli arıyor ve giydiğinizde prenses gibi olmak istiyorsanız Akay gelinlik modellerini seçebilirsiniz. Gelinlik fiyatları ise ortalama 3 bin liradan başlıyor ve 10 bin liraya kadar çıkıyor. Sezon sonlarında yapılan indirimlerde ise 2 bin lira hatta daha az fiyatlara dahi gelinlik satın alabilirsiniz. Sizlerde gelinlerin en güzeli olmak için bir an önce araştırmaya başlayın. Akay gelinlik sizin için ilk tercih olmasına dikkat edin.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.