Resim Bulunamadı

Adil Işık Ceket Modelleri

13 Aralık 2013
 • Adil Işık Ceket Modelleri

  Adil Işık ceket modelleri incelendiği zaman gerçekten de kaliteli yapıyı dokularda hissedebilirsiniz. Farklı tarz anlayışı ile birlikte bu tasarımlar sizin ilginizi oldukça fazla çekecektir. Herkesten farklı bir tercih yapabilmek istiyor iseniz; mutlaka farklı modeller arasında bir gezintiye çıkmalı ve kendinize en uygun olan ürünü bulabilmelisiniz.

   

  Adil Işık; gerçekten de farklı bir tarz anlayışı belirler. Onun tasarımlarda gördüğünüz dokuyu, modelleri ve tarzı başka bir yerde görmeniz pek de mümkün değildir. Herkes tarafından ilgi ile takip edilen tasarımcının ceket modelleri de herkesin gönlünü kazanmış gibi duruyor. Gerçekten de sıradanlıktan oldukça uzak ve bambaşka bir tarz ile karşınıza geliyor.

   

  2014 Adil Işık Ceket Modelleri

   

  2013 senesinde beri sürmekte olan bir algı bulunuyor. Duvarlarımızda ki badanaya kadar sim detayı girmiş durumdadır. Bu 2014 senesinde de devam edecek gibi duruyor. Ünlü modacı bu sene ceket tasarımlarının bir çoğunda sim detayını asimetrik ya da simetrik olarak belli belirsiz bir şekilde yerleştirmiş.

   

  Adil Işık Ceket Modelleri Farkı

  Ceket denildiği zaman aklımıza hemen ön kısmı fermuar ya da düğme ile kapanmaya müsait olan bir tasarım gelir. Ancak ünlü modacı bu kalıplaşmış düşünceden uzakta duruyor. Bu sezon ceketlerin ön kısmında düğme ya da fermuar detayına çok fazla rastlamayacağız. Küçük bir detay ile sadece üst kısmından çıt çıt kullanılarak kapanacak.

   

  Aslında bu da klasik ceket algımızın dışına çıktığının bir göstergesi gibi duruyor. Ünlü modacı her yeni tasarımında klasikleşmiş olan moda akımlarının önünü kesiyor. Kendi tarzı ve kendi dokunuşu olduğunu belli ediyor. İyi ki de böyle bir moda anlayışı tercih etmiş. İnsan her zaman yenilikçi modacılara ihtiyaç duyuyor.

   

  Adil Işık Ceket Modelleri Sade Mi?

  Çılgın bir modacıdan bahsettiğimizi söylemek istiyorum. Eğer sıradan olan genellemeleri yıkıyor ise; demek ki farklı tasarımlar arasında farklı dokunuşlara sahip bir modacıdır. O nedenle aslında sade modeller beklemek pek de akıllıca olmaz. Daha farklı ve herkesin düşünmediği modeller tasarlamayı seviyor.

   

  Elbette ki sade giyinmeyi seven şık bayanlar için de onlarca çeşit mevcut gibi duruyor. Ancak bir genelleme yapmak gerekir ise; ünlü modacı kendi tarzını yaratmak isteyen farklı bayanlara hitap ediyor gibi duruyor. Eğer siz de kendi tarzınızı oluşturma yolunda bir adım attı iseniz; yapmanız gereken tek şey kesinlikle Adil Işık ceket modelleri arasından bir tanesini dolabınıza eklemek, olmalıdır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.