Resim Bulunamadı

Abiye Çanta Modelleri Nelerdir?

19 Haziran 2015
 • Abiye Çanta Modelleri Nelerdir?

  Özel günlerimizin vazgeçilmezi abiye elbiselerinizi ne ile tamamlayacağınızı düşünüyorsanız Abiye Çanta Modelleri Nelerdir bu konumuzda bulabilirsiniz. Bildiğimiz gibi abiye elbiseler düğün,nişan,davet gibi organizasyonların olmazsa olmazıdır.Bu elbiselerin aksesuarları ise abiye çantalardır. Bu iddialı elbiselerle normal çantaları kullanmak olmaz biliyorsunuz. Bazen bir aksesuar herşeyi değiştirir. Elbisenin tüm havasını değiştirir, sizi bir yıldız yapar. Çantalar da elbiselerin tamamlayıcı ve yardımcı parçalarıdır.

  2015 Abiye Çanta Modelleri Nelerdir?

  Abiye Çanta Modelleri denildiğinde karşımıza o kadar çok ürün çıkıyor ki çeşitliliğiyle bizi şaşırtıyor. Abiye çanta modelleri genellikle küçük çantalardır. Bazı modeller askılıdır. Zarif parlak askılar ya da boncuk benzeri materyallerden şık askıları vardır. Bazıları ise askısız elde tutularak taşınacak cinstendir.

  Deri çantalar özellikle timsah derisi görünümlü olanları abiye çantaların arasında yer alır. Bu modeller diğerlerine göre daha sadelikten hoşlananlara göredir.

  Asıl modeller ise taşlı abiye çantalardır. Bu yılda tamamen rengarenk parlak taşlardan oluşan çantalar en favori modeller arasında. Yuvarlak, kutu, kare formunda olan bu çantalar başlı başına bir yıldız olacak kombininizde. Bazılarının ise parmağınıza geçirerek taşıyabileceğiniz yüzük benzeri parçaları var. Söylemeliyiz ki en çok tercih edilenler taşlı abiye çantalardır.

  Zarf şeklinde olanlar da çok zarif. Bunlarda deri ve saten kullanılmış. Parlak olsun istiyorsanız saten olanlar size göre.

  Abiye Çanta Modellerini Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Çanta seçiminde elbisenizin tarzına ve elbisenizin rengine göre seçim yapmalısınız. Ayakkabınızla da uyumlu olarak kombin yapabilirsiniz. Örneğin sade bir abiye elbiseyi taşlı bir çanta ve ayakkabıyla kombinleyerek bu elbiseyi zenginleştirebilirsiniz.

  Uzun asil bir elbiseyle küçük yuvarlak formda tamamen taşlardan oluşan bir çanta mükemmel olacaktır.

  Taşlı Abiye Çanta Tercih Etmeli miyim?

  Elbette ki en güzel modellerden biri taşlı modellerdir. Rahatlıkla tercih edebilirsiniz. O kadar çok çeşidi mevcut ki kendi isteğinize göre bulabilirsiniz. Ancak elbiseniz çok hareketli is, elbisenizde zaten çok miktarda taş ya da pul var ise çantanızı da taşlı tercih etmeyin. Çok abartı olacaktır. Bu durumda çantanızı sade tutmalısınız.

  Abiye Çanta Modelleri Nelerdir ve nasıl tercihler yapılmalıdır bu konuda verdiğimiz bilgiler umarım yardımcı olmuştur.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Koton Çanta Modelleri
  2016 Koton Çanta Modelleri
  2016 Siyah Çanta Modelleri
  2016 Siyah Çanta Modelleri
  En Güzel Çanta Modelleri
  En Güzel Çanta Modelleri
  2015 Spor Çanta Modelleri Nelerdir?
  2015 Spor Çanta Modelleri Nelerdir?
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.