Resim Bulunamadı

Abiye Ayakkabı Modelleri Nelerdir ?

 • Abiye Ayakkabı Modelleri Nelerdir ?

  Özel günlerin tercihi Abiye Ayakkabı Modelleri Nelerdir konumuzda inceliyoruz. Abiye elbiselerimiz düğünler, nişanlar, açılışlar ve çeşitli davetlerde vazgeçilmez ve şık tercihimizdir. Bunları en iyi şekilde kombin edeceğimiz ayakkabılardan biri de abiye ayakkabılardır. Bunlar şıklığınızı tamamlayacak önemli parçalardır.

  2015 Abiye Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

  Söz konusu ayakkabı olduğunda o kadar çok çeşit var ki. Vazgeçilmez tutkularımızdan olan ayakkabılar çeşitliliğiyle kafa karıştırsa da yazımızla size yardımcı olmaya çalışacağız.

  En çok tercih edilen abiye ayakkabılar arasında platform topuklu olanlar geliyor. Abiye ayakkabılarda genelde parlak taş ve sim kullanılır. Platform ayakkabıların da platform kısımlarına aynı taşlardan eklenir ve şık modeller ortaya çıkar. Renk olarak ise genellikle siyah, beyaz, altın rengi, bakır gibi renkler bulabilirsiniz.

  Bir diğer model ise daha zarif olan ince topuklu ya da stiletto ayakkabılardır. En sevilen renkleri ise altın rengi ve gümüştür. Özellikle gümüş rengi olanların üzerinde kullanan taşlar göz alıcı ve dikkat çekicidir. Bu gösterişli ayakkabıları daha sade elbiselerle tercih edin. Elbiseniz çok gösterişli ise bunu dengelemeniz lazım aksi taktirde şık görünemezsiniz. Bu detaya mutlaka dikkat etmelisiniz.

  Bantlı modellerde çok sevilen abiye ayakkabılardan. Tek ve ince zarif bir banttan oluşabilir. Yada karmaşık birbirine geçmiş bantlardan oluşan modellerden vardır. Bu ayakkabılarda da bantların üzeri küçük taş benzeri materyallerle süslenerek şıklaştırılır.

  Abiye Ayakkabı Modellerini Tercih Etmeliyim?

  Bu ayakkabı modellerini özel günler için kullanabilirsiniz. Diğer kıyafetlere uyarlanması imkansızdır. Eğer abiye elbiseniz ve ya bir gece elbisesi için ayakkabıya ihtiyacınız varsa çok uygun olacaktır. Tarzları nedeniyle bu elbiseleri çok iyi şekilde tamamlayabilirler. Işıltılı modelleri bu özel günler için en ideal ve gösterişli ayakkabılar arasındadır.

  Abiye Ayakkabı Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Öncelikle elbisenizle uyumlu olması ilk adımdır. Renk olarak uyumlu olmasının yanı sıra tarzlar da birbirini tamamlamalıdır. Elbiseniz çok taş işlemeli ise ayakkabınızı taşlı kullanmayın. Her zaman bütün kombinlerinizde bu dengeyi sağlamayı unutmayın.

  Galerimizden Abiye Ayakkabı Modelleri Nelerdir detaylı olarak görebilirsiniz.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.