Resim Bulunamadı

A Kesim Gelinlik Modelleri Nelerdir ?

 • A Kesim Gelinlik Modelleri Nelerdir ?

  Gelinlik arayışında olanlar A Kesim Gelinlik Modelleri Nelerdir burada inceliyoruz. Her kadının hayallerini süsleyen muhteşem düğün planları vardır. Burada en önem verdiğimiz noktalardan biri de gelinliğimizdir. Bu yüzdendir ki hayalimizdeki gelinliği bulmak için çok uğraşırız. A kesim gelinlikler en çok gördüğümüz sevilen modellerdendir. Ne çok abartılı ne de çok sadedirler. İşte bu yüzden idealdirler ve pek çok gelinin ilk tercihidir. Peki detayları nelerdir hep birlikte inceleyelim.

  2015 A Kesim Gelinlik Modelleri Nelerdir?

   A Kesim Gelinlik Modelleri hemen hemen her gelinliğe uygulanabilecek bir tarz olduğundan avantajlıdır. Bazı gelinlikler bazı vücut ölçülerinde güzel görünmezler ve uygun olmazlar. Ancak A kesim gelinlikler her vücut ölçüsüne uyumludur. Popülaritesini biraz da buna borçludur. Gelelim bu senenin favori modellerine.

  Bu sezonun en önemli trendi olan dantelli gelinliklerde bu formda kullanılabilir. A kesim dantelli gelinlikler straplez olabileceği gibi taşlardan oluşmuz ya da dantelli askılarla da kullanılıyor. Bu sene hemen hemen her gelinlikte sırt dekoltesi de görmek mümkün. V şeklindeki sırt dekoltesinin A kesimde mükemmel durduğunu söylemeliyim.

  Diğer bir modelde taşlı olanlar. Üst kısmı tamamen taş işlemelerinden oluşan bu gelinliklerde etek kısmı tülden ve sade bırakılıyor. geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da çok tercih ediliyor.

  A Kesim Gelinlik Modelleri Kimlere Yakışır?

  Bu gelinlik modelleri her vücut tipine uygundur. En önemli artısı budur. A şeklinde açılan bir eteği olduğundan basen kısmını gizlemektedir. Basen bölgesinde kilo problemi olanlara idealdir. Bu fazlalıklarınızı gizlemiş olursunuz. Boyunuzu da daha uzun gösterecektir. Bu yüzden çok idealdir ve tercih edilmesinin sebebi budur.

  En Trend A Kesim Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  Sezonun gözde modelleri uzun kollu formda olan dantelden oluşan A kesim gelinlik modelleridir. Bu gelinlikleri her mevsimde tercih edebilirsiniz. Çok zarif modeller olmasıyla sade gelinlerin ilgisini çekmektedir.

  A Kesim Gelinlik Modelleri Nelerdir, hangi vücut tiplerine uygundur yukarıda belirttik şimdi galeriye göz atalım!

   

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.