Resim Bulunamadı

2016 Yırtmaçlı Abiye Modelleri

19 Ekim 2015
 • 2016 Yırtmaçlı Abiye Modelleri

  Sezonun yeni trendlerinden biri olan 2016 Yırtmaçlı Abiye Modelleri bu yazımızda! Geçen sezondan bu yana hakimiyetini sürdürüyor. Hem günlük elbise ve eteklerde hem de abiye elbiselerde kullanılıyor. Derin yırtmaçlı olanları ise cesur bayanların tercihi. Bu elbiselerin ne kadar şık ve çekici olduğunu biliyorsunuz. Şık organizasyonların bir numaralı tercihi olan bu elbiselere detaylı göz atmaya ne dersiniz?

  2016 Yırtmaçlı Abiye Modelleri Nelerdir?

  Geçtiğimizden yıldan beri yerini koruyan yırtmaçlı abiye elbiselere ait o kadar çok çeşit var ki. Hemen hemen her markanın böyle bir elbisesini bulabilirsiniz.

  Yırtmaçlı elbiseler gizemli görünümleri nedeniyle çok çekicidir. Bu uzun elbiseler ayrıcada zerafetleri ile göz kamaştırıyor. Bu sezon genel olarak derin yırtmaçlı abiyeler tercih ediliyor. Cesaret gerektiren elbiseler olduğunu söylemeliyiz. Bu elbiselerle güzel bir bacak dekoltesi verebilirsiniz.

  Yırtmacın gizemini korumak için elbisenin üst bedeninde çok fazla dekolte olmaması güzel olur. Böylece dikkatler elbisenin yıldızı olan yırtmaca yoğunlaşır.

  Parlak modeller en sevilenler arasında. Pul işlemeli ya da sizmli olanlar gösterişli bayanların tercihi. Özellikle siyah ve bordo renklerde bu modeller daha güzel duruyor.

  Tek omuzlu yırtmaçlı elbiselerde sezonun favori modellerinde. Omuzdan geçen bir askı ile elbiseye hareket katıp daha farklılaştırıyor.

  Hangi Yırtmaçlı Abiye Modellerini Almalıyım?

  Bu elbiseleri zarif bir ayakkabı ile tamamlayın. Stiletto tarzı şık ve zarif ayakkabılar güzel duracaktır. Ama eğer bacak boyunuz uzunsa bantlı ayakkabılar kullanabilirsiniz. Bilekten geçen tek bir bant ince olmak koşulu ile şık duracaktır.

  Yırtmaçlı Abiye Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Şık davetler denildiğinde akla gelen ilk modellerden olan bu elbiseleri tercih etmenizi öneriyoruz. Özellikle bacaklarınıza güveniyorsanız mutlaka deneyin. Bu zarif elbiseler güzellikleriyle gittiğiniz davette dikkatleri üzerinize çekecektir.

  2016 Yırtmaçlı Abiye Modelleri galerimizde çok güzel örneklerini bulabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.