Resim Bulunamadı

2016 Yağmurluk Modelleri

9 Kasım 2015
 • 2016 Yağmurluk Modelleri

  2016 Yağmurluk Modelleri yağmurlu havaların o kötü hissiyatını biraz olsun üzerimizden atabilmemizde büyük bir rol oynuyor. Çünkü kasvetli havalar bazen insanın canı sıkabilir ve hiç dışarı bile çıkmak istemeyebilir. Ancak insan farklı ürünleri deneyerek gezdiği zaman kendisine farklı bir güven gelebilir.

  2016 Yağmurluk Modelleri Nelerdir?

  Kendiniz için en doğru seçimleri yaparken aslında renk seçimlerine daha çok dikkat etmelisiniz. Genel olarak sevdiğiniz renklerde olan ürünler arasından bir karar vermelisiniz. Sizin sevdiğiniz renklerde olan kıyafetleriniz kendinizi çok daha zinde ve iyi hissedebilmenizde yardımcı olacaktır.

  Kışlık bir havada kendiniz için illa kasvetli renkleri tercih etmenize gerek yoktur. Kış denildiği zaman aklımıza önce koyu renkler gelir. Ancak hava zaten koyu bir halde iken; kıyafetlerimizi de koyu seçtiğimizde kendimizi daha kötü hissedebiliriz. Bu nedenle yapılması gereken şey kesinlikle farklı renklere yönelmektir.

  Farklı renklerden kasıtta aslında daha cıvıl cıvıl ve renkli olan kıyafetler seçilmelidir. Belki de yağmurlu havaların kasvetinden kurtulabilmek adına insanlar genel olarak renkli yağmurluklar seçmişlerdir. Kırmızı, sarı, mor gibi daha renkli ürünler seçerek kendilerini bu havanın kasvetinden biraz olsun uzaklaştırmışlardır.

  Hangi Yağmurluk Modellerini Almalıyım?

  Bundan birkaç sene önce nerede ise tüm yağmurluk tasarımları aynı idi. Ancak zaman geçtikçe insanlar artık sadece yağmurdan korunmak istemediler. Bunu da farklı bir moda akımı haline dönüştürdüler. O nedenle tek bir model değil, birden çok model barındıran ürünler tasarladılar.
  Bazen kışın çok soğuklar gelmeden önce sonbahar çok yağmurlu geçer. Mont giyseniz olmaz, kaban giyseniz olmaz. Hava soğuk değildir ancak çok fazla yağmur vardır. Bu durumda ne yapacağınızı bilmezsiniz. Neye göre giyineceksiniz? İşte bu noktada çok fazla kalın olmayan yağmurluklar tercih ediliyor.

  İnsanlar hem yağmurdan korunmuş oluyorlar hem de aynı zamanda o soğuk havalar gelmeden önce mevsim geçişlerinde ince bir mont gibi de kullanabiliyorlar. Farklı kapşonlu modelleri ile birlikte insanların gönlünü kazanabiliyor. O nedenle mevsim geçişlerinde en çok tercih edilmesi gereken tasarımlar kesinlikle yağmurluk seçimleridir.

  Yağmurluk Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Çünkü ancak o zaman hem şık bir görünüm elde edebilirsiniz hem de aynı zamanda kendinizi yağmurdan koruyabilirsiniz. İnsanın bunu bilerek hareket edebilmesi ve bu doğrultuda hem şık olup hem de iklim koşullarından korunabilmesi gerçekten de önemlidir. Tabii ki de şık olabilmek adına ilk önce yapmanız gereken şey 2016 Yağmurluk Modelleri arasından kendi tarzınıza en uygun olanı almaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.