Resim Bulunamadı

2016 Tesettür Hamile Giyim Modelleri

11 Eylül 2015
 • 2016 Tesettür Hamile Giyim Modelleri

  Tesettürlü bir bayanın hamilelik sürecinde 2016 Tesettür Hamile Giyim Modelleri arasından tercihte bulunması gerekmektedir. Hamilelik bir kadının en özel anlarıdır. Tek bir sıkıntı vardır o da kıyafet sorunu. Tesettür hamile giyim özellikle son yıllarda ataklar yaptı ve bu alanda kadınların rahatlaması için birçok farklı kombin hazırladı. Hem hamile olunca, hem de tesettürlü bir bayan olunca hali ile giyinmekte çok zor olabiliyordu.

  2016 Tesettür Hamile Giyim Modelleri Nelerdir?

  Birçok tesettür moda evleri hamile giyim üzerine çalışmalar yaptı ve çok şık hamile elbiseler, pantolon ve tunikler yaparak hamile bayanların yüzünü güldürdü. Eğer rahatlık ve hareket özgürlüğü arıyor iseniz hamile elbise modellerine bakabilirsiniz. Vücudunuzu sarmadan ve göbeğinizi sıkmadan giyeceğiniz bu elbiseler ortalama 5 aylıktan sonra çok ihtiyaç duyacağınız ve rahat edeceğiniz ürünler olacaktır.

  Tesettür hamile giyimde en çok tercih edilen ise bel kısmı lastikli olan ve üstüne bol uzun tunikler ile kombin yaparak elde edilen kıyafetler olacaktır. Hem tesettür giyime uyumlu hem de sizin rahat edeceğiniz tarzda oluşan bu modeller ile artık hamileliğin keyifli anlarını yaşayacaksınız.

  Hangi Hamile Giyim Modellerini Almalıyım?

  Kış aylarında ise hamile palto modelleri daha doğru tercih olacaktır. Sizi hem sıcak tutacak hem de bol modelleri ile sizleri sıkmayacak ürünler tercih edilebilir. Özellikle panço tarzı montları aldığınızda hamilelik sonrasında da giyip değerlendirebilirsiniz. Böylelikle sadece hamile döneminde alıp rafa kaldırmak zorunda kalmazsınız.

  Hamilelik dönemi bittikten sonra ise tesettürlü hamile kıyafetlerinizi olası diğer hamileliğinize kadar rafa kaldırın. Alışverişinizi ağırlıklı olarak son aylarınıza göre yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Eğer çalışıyorsanız sizin için biraz daha zor olabilir ama ev hanımı iseniz bu süreç sizin için daha kolay olacaktır. Günlük tesettür hamile kıyafetlerinde ise olabildiğince çok pahalı olmayan ve yine rahatlığınızı ön plana çıkaran birkaç kıyafet almanız yeterlidir.

  Hamile Giyim Modellerinde Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Kıyafet alırken en son ayları daha çok göz önüne alarak onlara uyumlu yazlık ya da kışlık modeller tercih ediniz. Hem siz hem de karnınızdaki bebeğiniz için en rahat ve sağlıklı olan kıyafetlerden hiçbir zaman vazgeçmeyin. Bazen esprili bir badi, bazen ise şık bir gömlek. Merak etmeyin hamilelik sizin en güzel olduğunuz dönemdir ve bunu da tesettür hamile giyim ile tamamlamış olacaksınız. 2016 Tesettür Hamile Giyim Modelleri galerimize bir göz atalım.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Tesettür Hamile Giyim Modelleri
  2016 Tesettür Hamile Giyim Modelleri
  2016 Tesettür Tunik Modelleri
  2016 Tesettür Tunik Modelleri
  2016 Tesettür Elbise Modelleri
  2016 Tesettür Elbise Modelleri
  2016 Pardesü Modelleri
  2016 Pardesü Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.