Resim Bulunamadı

2016 Spor Abiye Modelleri

25 Ekim 2015
 • 2016 Spor Abiye Modelleri

  2016 Spor Abiye Modelleri, spor tarzda giyinmeyi ilke edinen bayanların abiye modeller arasında şıklığı ve zarifliği isteyen bayanların vazgeçilmezlerindendir. Spor abiye ise klasik tarzda giyinmekten hoşlanmayan bayanların tercih ettiği kıyafetlerdir. Spor tarz özgürlüğüne düşkün bayanların tarzıdır ve onlar özel gecelerde bile klasik tarzdaki kıyafetlerin içerisine girmeyi istemezler.

  2016 Spor Abiye Modelleri Nelerdir?

  Bu bir tarz ve zevk meselesidir. Normal hayatlarında spor giyinen insanları özel davetlerde klasik abiyelerin içerisine sokamazsınız. Mesela size günlük kıyafet gibi görünen bir kıyafet stili, bu tarzı benimseyen bayanların abiye kıyafeti olabilir. Sürekli kot giyinen ve salaş bir giyim tarzını benimseyen bir bayanın abiyesi belkide dar bir kot üzerine giyeceği şık bir bluz olacaktır. Spor abiye kıyafetler genelde genç kızlarımız tarafından giyilmektedir. Ancak spor giyinilerek de şık olunabilir. Mesela deri bir tayt üzerine giyeceğiniz bir gömlek ve altına giyeceğiniz abiye tarzda bir ayakkabıyla spor bir şıklık yaratabilirsiniz. Ayakkabı olarak babetleri veya dolgun topuklu ayakkabıları kullanabilirsiniz.

  Hangi Spor Abiye Modellerini Seçmeliyim?

  Spor abiye modeli fazla şatafatlı olmayan sade modellerdir. Çünkü normal hayatta şatafattan hoşlanmayan birine süslü bir elbiseyi giydiremezsiniz. Mesela payetli mini bir eteğin üzerine giyeceğiniz bir tunikle spor bir havayı yakalayabilirsiniz. Siyah uzun bir yırtmaçlı elbise de size uygun olabilir. Sade saten bir askılı bluzü şık bir etekle tamamlayabilirsiniz. Spor tarzda giyinenler abiye kıyafetlerinde süslemelerden hoşlanmazlar. Kullandıkları süslemeler ancak kıyafetin küçük bir bölümünde olabilir. Boydan bir elbiseyi basen veya bel bölümüne takacağınız bir kemerle abiye haline getirebilirsiniz. Uçuşan eteklerden oluşan bir elbise de doğru bir seçim olabilir. Ayrıca kot bir mini etekle şık bir deri bustiyeri bütünleyebilirsiniz. Püsküllü bol bir elbise de tarzınızı yansıtacaktır. Günümüzde bu tarz giyinen kadınlarımızın kıyafet bulamaması gibi bir şey söz konusu değildir. Bu tarzda hizmet veren pek çok marka koleksiyonlarıyla yer edinmişlerdir.

  Spor Abiye Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Her kadın giydiği kıyafetlerde kendi kişiliğini yansıtır. Spor giyinerek de şık olunabileceğini kanıtlayan pek çok bayanımız vardır. Genelde bu tür gecelerde tayt giymeyi tercih eden bayanlarımız üzerlerine giydikleri değişik tarzda bluz ve tuniklerle kendilerinden söz ettirirler. Spor abiye kıyafetiniz ne kadar sade olursa olsun giyeceğiniz ayakkabı ve kullanacağınız çantayla kombinleyerek farklı bir şıklık yakalayabilirsiniz. Kıyafet seçerken en önemli şeylerden biri de doğru bir uyum sağlamaktır. Gerekli uyum sağlandığında gecenin tüm gözleri üzerinizde olacaktır. Bu arada spor tarzda bir kıyafetin üzerine klasik topuzlar yakışmayacaktır. Dağınık topuzlar ve dağınık bıraktığınız saçlar ya da düz bir fön üzerinizde şık duracaktır. 2016 Spor Abiye Modelleri bu tarz giyinmeyi seven bayanların her zaman vazgeçilmezi olacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.