Resim Bulunamadı

2016 Sonbahar Giyim Modası

17 Ağustos 2015
 • 2016 Sonbahar Giyim Modası

   

  Yaz bitmek üzere.. Son bahar yaklaşıyor.. Peki 2016 Sonbahar Giyim Modası hakkında neler biliyorsunuz? Son çıkan elbise modelleri, en iyi renk seçimleri, en trend seçimler, en çok satanlar ve daha fazlası.. Hepsi editörlerimizin sizler için hazırladığı konuda.. İyi seyirler diliyoruz.

  2016 Sonbahar Giyim Modası Nedir?

  Sonbahar da genel olarak kahverengi tonlarında elbiseler kullanılır. Ancak yine de tek renk bir elbise kullanmak yerine üzerinde farklı detaylar ve de renkler bulunan elbiselere bakabilirsiniz. Mesela etek kısmında farklı resimler ve de desenler olan elbiseler bu sezona damgasını vurabilecek elbiseler arasında yer alıyorlar. Siz de kendiniz için bu tarzlarda olan ürünlere bakabilir ve de bunlar arasından kararlarınızı verebilirsiniz.
  Elbise tercihleri yaparken belden oturtmalı ve de etek kısmına doğru bollaşan elbiselere bakabilirsiniz. Bu tarz modeller sonbahar zamanlarında daha güzel bir görünüm kazanmanızda etkili oluyorlar. Bir de ince belli bir yapınız var ise; kesinlikle bu tarz olan ürünlere bakmalısınız. Sonuç olarak yine kendi vücudunuza bakabilir ve kendi ölçülerinize göre sonbahar elbise modelleri arasından bir tercih yapabilirsiniz.

  Hangi Elbise Modellerini Seçmeliyim?

  Sonbahar denildiği zaman aklınıza ne geliyor? Sonbahar sizde hangi renkleri çağrıştırıyor? Genel olarak sarı, kahverengi gibi yaprak dökümünü hatırlatan renkler geliyor. İşte siz de sonbahara uygun bir şekilde giyinmek istiyor iseniz canlı renklerde olan kıyafetler yerine biraz daha soluk renkleri tercih edebilirsiniz. Bu şekilde gerçekten de sonbahara uygun bir giyim zevki tercih etmiş, olacaksınız.

  Sonbahar Elbise Modelleri Ne Tarzdır?

  Sonbahar elbiselerine baktığımız zaman genelde uzun elbiselerden oluşurlar. Uzun çizmeler ile kombin edikleri zaman gerçekten de çok hoş bir görünüm elde edebilmenizi sağlayabilecek elbiseler arasında yer alırlar. Etek boyu çok kısa olan elbiseler bu mevsimde pek fazla tercih edilmez ve de genel olarak etek boyu diz altında tercih edilmektedir. Siz de bu etek boyunda tercihler yapabilirsiniz. 2016 Sonbahar Giyim Modası galerimize bir göz atalım.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.