Resim Bulunamadı

2016 Sokak Modası

8 Ağustos 2015
 • 2016 Sokak Modası

  Sokağa mı çıkıyorsunuz? O zaman 2016 Sokak Modası Trendleri Nelerdir öğrenmeden çıkmayın. Zira çok şaşıracaksınız ve kendinizi baştan aşağı yenileyeceksiniz.

  2016 Sokak Modası Trendleri Nelerdir?

  Sokak modası denilince öyle akla çok uçuk kaçık şeyler getirmenize gerek yok. Bildiğiniz sokağa çıkarken giydikleriniz üzerinden kendinize moda trendi oluşturmanızdır. Yani pantolon giydiniz ve üzerine de biraz marjinal takıldınız. İşte bu sizin sokak modanızdır ve size aittir. Genel olarak çok bir şey bilmenize gerek yoktur. Size yakışanı giyin ve çıkın dışarı. Kendi modanızı kendiniz tanıtın. O an bulunduğunuz ortamın modasını siz belirleyin. Bunu dikkat çekmek için yapmayın. Sadece size yakışanı giydiğinizi ve bundan mutluluk duyduğunuzu gösterin. Sizi gülümseten ne ise, daima onunla olun.

  Hangi Sokak Modası Trendlerini Seçmeliyim?

  Burada seçimi size bırakıyoruz. Başrol tamamen sizin. Size en çok ne yakışıyorsa onu seçin. Başka örneklerden yararlanabilirsiniz. Kimler ne giymiş ya da giyememiş bakabilirsiniz. Ona göre kendi modanızı oluşturma yolunda seçim yapabilirsiniz. Çünkü sokak modası senin modan, bunu ancak sen belirlersin. Renkler, desenler, şekiller hepsi senin seçimin. O kadar çok detaya takılmayın. Podyuma çıkmıyorsunuz, ancak podyuma çıkıyormuş gibi hissediyorsunuz. Trendi kendin belirle.

  Sokak Modası Trendlerini Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Bu nokta çok hassas işte. Seçim yaparken en sevdiklerini, en çok size yakışanı giyeceğinizden eminiz. Ancak 2016 Sokak Modası Trendleri Nelerdir denildiğinde kötü kategorize edilen bölümde yer almayın. Kendi modanızı oluşturacağım derken haftanın rüküşü seçilmeyin. Genel anlamda doğal olun. Görünüşüzle kendinizi ve çevrenizi üzmeyin. Siz her zaman en iyisini hakediyorsunuz. En iyisi sizinle olsun.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.