Resim Bulunamadı

2016 Smokin Modelleri

8 Ekim 2015
 • 2016 Smokin Modelleri

  Erkeklerin özel günler de smokin, takım elbise ve genel bir tabir ile ciddi şeyler giydiği kesindir. 2016 Smokin Modelleri adlı konumuzda erkeklerin özel günlerde neler giydiklerini ele alacağız. Trend smokinler, en iyi renkler ve en iyi seçimler.. Hepsini burada bulabileceksiniz. Editör arkadaşlarımız sizler için geniş bir araştırma yapıp bilgi topladı ve fikir sahibi olabilmeniz için bir de resim galerisi oluşturdu. İyi seyirler.

  2016 Smokin Modelleri Nelerdir?

  Smokinler hiç şüphesiz erkekler için çok özel kıyafetlerdir. Düğün, nişan, toplantı, özel bir davet ve aklınıza gelebilecek tüm ciddi organizasyonların vazgeçilmezidir. Smokinler genelde ağır renkler başta olmak üzere tek tip renklerden oluşur. Düz ve ciddi çizgileri vardır. Genelde çok fazla değişiklik göstermezler. Bu anlamda smokin modellerine bakıldığında gelinlik modelleri gibi düşünebiliriz. Çok çeşidi varmış gibi gözüken ancak tek bir modeli olan giyim modelleri. Üretici firmalar smokinleri üretirken bir erkeğin nasıl düşündüğünü bildikleri için ona göre üretim yaparlar. Çizgileri ve modelleri ona göre oluştururlar. Smokin hatlarını ona göre belirlerler. Seçim yaparken de tüm erkekler buna göre seçim yaparlar. Her ne kadar çok üstüne düşmeseler de olay smokin ya da takım elbise olunca çok dikkatli oluyorlar.

  Hangi Smokin Modellerini Seçmeliyim?

  Gideceğiniz ortamın durumuna göre seçimler yapabilirsiniz. Düğün, nişan, söz organizasyonları için ayrı, toplantı davet vs gibi durumlar için ayrı seçimler yapabilirsiniz. Siyah renkler her zaman revaçtadır. Siyah renkten şaşmamak sizi kötü göstermez. Aksine çok karizmatik gösterir.

  Smokin Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Mutlaka kaliteli bir smokin edinmelisiniz. Çok özel kıyafetler oldukları için kalitesi hemen göze çarpacaktır. Genel olara kalitesiz hiç bir şeyi önermiyoruz zaten. Şimdi isterseniz 2016 Smokin Modelleri galerimize bir göz atalım ve neler varmış bakalım.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.