Resim Bulunamadı

2016 Özel Gelinlik Modelleri

 • 2016 Özel Gelinlik Modelleri

  2016 Özel Gelinlik Modelleri genellikle lüks tercih yapan hanımların tercihi olmaktadır. Bir bayanın en mutlu günlerinden bir tanesi evlendiği gündür.

  2016 Özel Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  Bayanların ve erkeklerin hayatlarının en mutlu günlerinden bir tanesi olan düğünlerinde güzel görünmelerini sağlamak için hem kendileri hem de çevredekiler son derece fazla çaba sarf etmektedir. Ellerinden gelen gayretleri herkes sergilese de hayatlarının en öznel günlerinden bir tanesini yaşayacak olan gelin ve damat yapılan hazırlıkları ve alınan malzemeleri beğenmezler. Aslında bu durumu eleştirmek pek de doğru değildir. Gelin ve damadın yapılan hazırlıkları beğenmemeleri normaldir. Çünkü gelin ve damat yapılan düğünün dünyadaki bütün düğünlerden daha güzel olmasını isterler. Yapılan hazırlıkların ve düğünü en güzel yapmanın başladığı yer ise gelinlik ve damatlıklardır. Damadın işi kolaydır güzel bir damatlığı hemen beğenebilir ancak, gelinin işi zordur bayanların yaptırılan dolayı onlara en güzeli bile beğendirmek zordur. Bu nedenle özel bir gelinlik yapılmasını isteyebilirler. Özel gelinlikler çeşitli firma ve kişiler tarafından gelinin ölçüleri ve istekleri doğrultusunda yapılmaktadır.

  Hangi Gelinlik Modellerini Seçmeliyim?

  Tüm özel dikim gelinliklerde ulanılan malzemeler 1. Sınıf malzemelerdir. Elbette ki bu konuda doğru firmayı seçmezseniz kullanılan malzemelerin 1. Sınıf olmasını da kimse bekleyemez. Ancak piyasada bulunmakta olan özel dikim gelinlik evlerinin hepsi hemen hemen en kaliteli malzemeleri kullanmaktadırlar. Gerek gelinliklerin üzerinde kullanılan kumaş ve tüller gerekse gelinlikler üzerinde kullanılmakta olan özel yapım taşlar herkes tarafından beğenilmekte olan malzemelerdir. Ayrıca gelen malzemelerin büyük bir kısmı da yurt dışından ithal olarak getirilirken işçilikler için de kaliteler aynı şekilde olmaktadır.

  Gelinlik Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Özel tasarım gelinliklerin üretim konuları seçilen ve diktirilmek istenen gelinlik modeline göre değişebilmektedir. Ancak hem üretim hem de satış konularında piyasadaki bütün özel dikim firmalar bir çok personelle çalışmaktadır.m Satış danışmanları ile birlikte iletilen özel tasarım gelinlik istekleri 3 gün içerisinde dahi gelinlik modelleri teslim alına bilmektedir. Ancak, gelinlik modelinin detaylarına göre bu sürse 60 güne kadar uzayabilmektedir.
  Diyelim ki bir gelinlik modelini seçtiniz ancak bu gelinlik modellerinin bazı yerlerinin değişmesini istiyorsunuz. Böyle bir şey mümkün mü diye sorabilirsiniz. Tabi ki böyle bir şey mümkündür. Satış danışmanları tarafından alınan iletiler doğrultusunda beğenilen gelinlik modelini ister hazır olarak firmalara iletirsiniz isterseniz de beğendiğiniz gelinlik modellerinin aynısını diktirerek bazı yerlerinde değişiklik yapabilirsiniz. 2016 Özel Gelinlik Modelleri hakkında düşüncelerinizi bu rehbere göre tekrar şekillendirebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Dantelli Gelinlik Modelleri
  2016 Dantelli Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.