Resim Bulunamadı

2016 Örgülü Takı Modelleri

 • 2016 Örgülü Takı Modelleri

  2016 Örgülü Takı Modelleri, son yıllarda takı modasında bayanlardan aşırı ilgi görerek bayanların vazgeçilmez takı çeşitleri arasında yer aldı. Farklılıkları ile diğer takılardan sıyrılan örgü modeller, yeni trendleri takip etmekten hoşlanan hanımların adeta vazgeçilmezi haline gelmişlerdir. Standart takı modellerinden sıkıldıysanız ve bir farklılık arıyorsanız, bu modeller tam da size göre. Eğer takı tasarlamak sizin için bir hobiyse, internette yer alan kaynaklardan yararlanarak, birbirinden farklı ve birbirinden şık takılar tasarlayabilir ve günlük kıyafetleriniz ile kombin ederek kullanabilirsiniz.

  Örgülü Takı Modelleri Nelerdir?

   

  Örgü ile yapılan takı tasarımlarında, tığ kullanılmaktadır. Bu sayede ince motifler kolaylıkla yapılabilmekte ve çalışma bitiminde ortaya gerçekten kaliteli görüntüler çıkmaktadır. Eğer dışarıda satılan takılar ilginizi çekmiyorsa ve bu tür takılar size farklı gelmiyorsa, elinize tığınızı alarak kendinize ait bir tasarımı yapmaya başlayabilir ve onu gururla üzerinize taşımaya başlayabilirsiniz.Bu takılarda çeşitli taşlar da kullanılmaktadır. Bu tür taşlar, uygun renkler ile birlikte çok hoş bir görünüm sağlamaktadırlar. Örneğin, tığı ile ördüğünüz pembe renkli bir örgü kolyeye, pembe tonlarında 4-5 farklı taş yerleştirebilir ve dışarıdan bakıldığında bir hayli dikkat çekici bir kolye tasarlayabilirsiniz. Buna alternatif olarak, mumlu ip ile örebileceğiniz modeller de mevcuttur. Mumlu ip ile tasarlanmış takılarda, ufak boncuklar kullanarak bir ahenk yaratabilir ve kıyafetlerinizde tamamlayıcı unsur oluşturabilirsiniz. Eğer klasik renk uyumlarını aşmak istiyorsanız, pembe-yeşil gibi bir renk paletini kullanarak ördüğünüz kolyeyi, taşlar ile zenginleştirerek kullanabilirsiniz.

  Hangi Örgülü Takı Modellerini Almalıyım?

  Bu modeller, sadece kolyeler ile sınırlı kalmamakta, dilerseniz internetteki kaynaklara göz gezdirerek, çeşitli bileklikler de tasarlama şansınız bulunmaktadır. Takınızı kendiniz tasarlayacaksanız dikkat etmeniz gereken altın kural sık bir biçimde dokuma yapmanızdır. Çünkü bu sayede örgünün alt kısmında yer alan ip belli olmayacak ve tasarladığınız takı, şık bir görünüm kazanacaktır. Dilerseniz, ileride bir sorun yaşamamak için, takınızda kullanacağınız boncuklarla veya taşların rengi ile uyumlu bir ip de kullanabilirsiniz. Örgü takı tasarlama, tığ ile yapıldığı gibi iğne ile de yapılmaktadır.

  Örgülü Takı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Böyle takılar, her ne kadar şık gözükseler de tasarlaması zor olan aksesuarlardır. Eğer bunlar ile uğraşacak vaktiniz yoksa, hazır modeller satan siteleri ziyaret ederek, onlarca farklı türdeki takı içerisinden beğendikleriniz kolaylıkla satın alabilir ve aynı zamanda tasarlama ile uğraşıyorsanız da bu tür sitelerde yer alan 2016 Örgülü Takı Modelleri örneklerine göz atarak, gelecek tasarımlarınız için fikir oluşturabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Yüzük Modelleri
  2016 Yüzük Modelleri
  2016 Kolye Modelleri
  2016 Kolye Modelleri
  2016 Gümüş Kolye Modelleri
  2016 Gümüş Kolye Modelleri
  2016 İnci Takı Modelleri
  2016 İnci Takı Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.