Resim Bulunamadı

2016 Mini Gelinlik Modelleri

 • 2016 Mini Gelinlik Modelleri

  Farklı tercihlerden biri olan 2016 Mini Gelinlik Modelleri hep birlikte incelemeye ne dersiniz? Sıradan modellerden hoşlanmayan cesur bayanlar gelinlik tercihlerini mini gelinliklerden yana kullanıyorlar. Alışılmışın dışındaki farklı çizgileriyle gerçekten iddialı ve dikkat çekici gelinlikler olduğunu söylemeliyiz. Özellikle son birkaç yıldan beri popülerliğini sürdürüyor.

  2016 Mini Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  Mini gelinliklerde diğer gelinliklerde olduğu gibi birçok seçenek bulmak mümkün. En çok tercih edilenleri kat kat tüllerden oluşmuş ya da kabarık etekleri modeller. Bu modellerin üst beden kısmı ise taşlarla süslenerek parıltı katılıyor. Fırfır gibi detaylarla hareketlendirilmiş modeller de mevcut. Daha canlı ve uçuk bir model isteyenlere öneririz.

  Elbiselerde çok sevilen önü kısa arkası modeller gelinliklerde de önemli bir yer alıyor. Kısa gelinliğe kuyruk şeklinde ya da tüller uzun bir arka kısım ekleniyor. Etek kabarık olabileceği gibi düz ve sade olabilir. Tercih size kalmış.

  Çok abartı istemeyenler ise düz ve elbise formunda Mini Gelinlik Modelleri tercih ediyor. Bu sezon dantelli mini gelinliklerle sık sık karşılaşabilirsiniz. Dantel ve uzun kollu olanları çok zarif buluyorum.

  Mini Gelinlik Modelleri Tercih Etmeli miyim?

  Herkesten farklı olmak istiyorsanız gelinlik için en ideal seçenek mini gelinliklerdir. Ancak bunu iyi bir şekilde taşıyabilmeniz önemlidir. İyi bir fiziğiniz olması gerekiyor. Özellikle bacaklarınıza güveniyorsanız denemelisiniz. Çünkü mini etek bacaklarınızda kusurlar varsa bunu ortaya çıkaracaktır.

  Basen bölgenizde fazla kilolar varsa kabarık tüllü etekler bunu kamufle etmek için  çok uygun olacaktır. Ancak fırfır gibi dikkati çeken modellerde eğer baseninizde fazlalık varsa dikkati buraya çekerek kilolarınızı açığa çıkaracaktır.

  Bu gelinlikler diğer uzun ve kabarık gelinliklerden daha kolay taşınması ve rahat olması açısından avantaja sahiptir.

  Mini Gelinlik Modellerinin Fiyatları Nelerdir?

  Fiyatlar yaklaşık 2.000 TLden başlayarak 7.000 TL civarlarına ulaşmaktadır.

  2016 Mini Gelinlik Modelleri galerimizde bulabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Dantelli Gelinlik Modelleri
  2016 Dantelli Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.