Resim Bulunamadı

2016 Kolye Modelleri

27 Ağustos 2015
 • 2016 Kolye Modelleri

  2016 Kolye Modelleri arasında en çok ilgimizi çekebilecek nokta belki de inci detayının nerede ise tüm kolyelerde olmasıdır. İnci bu sezonun en çok göze çarpan detayı olmayı şimdiden başardı. Ancak büyük inci kolyeler yerine daha minik detaylara sığdırılan bir tane inciye denk gelmek mümkün gibi duruyor. Bu da aslında geçen sezondan daha farklı bir takı seçimi yapmamız gerektiğinin sinyallerini vermeye yetiyor.

  2016 Kolye Modelleri Nelerdir?

  Geçen sezon kolye modelleri genel olarak boncuklar ile bezenmişti. İrili ufaklı boncuklar ile süslenen kolye tasarımlarını beğenmiştik. Ancak bu sezon genel olarak altın renginde bir zemin üzerinde kırık taşlara denk gelmek daha kolay gibi duruyor. Bu da demek oluyor ki; bu sezon genel olarak altın rengi tasarımlara yöneleceğiz.

  Genel olarak ince bir zincir ile bütünleşen kolye tasarımlarının daha büyük taşlar ya da desenler ile süslendiğini de görebiliyoruz. Tasma diye adlandırdığımız model bu sezon da bizimle birlikte olacak ancak burada birkaç parçanın birleşmesine denk geleceğiz. Yani tek ve büyük parçalar yerini ufak parçaların bir araya gelmesine bırakıyorlar.

  Hangi Kolye Modellerini Almalıyım?

  Geçen sezon genel olarak boncuk modellerinin hakimiyeti mevcuttu. Bu şekilde düşünüldüğünde yeni sezon acaba geçmiş sezonun tekrarı niteliğinde mi olacak diye düşünmeye başladık. Oysa ki bu sezon genel olarak kolye modelleri kırık renkli taşlar ile süslenmiş durumda gibi duruyor. Bazen bu taşlar aynı renkte olabildiği gibi bazen de farklı renklerin bir araya gelmesi ile oluşmuş olabiliyorlar.
  Geçen sezon çok fazla boncuklu modelde takı aldınız. Bu nedenle acaba bu süreç bu sezonda da devam ediyor mu diye merak ediyorsunuz. Boncuklu ürünlerin de olduğu yeni moda takılar arasında genel olarak ya metallik ya da küçük taş detayları mevcut gibi duruyor. Boncuk detayının bulunduğu çok fazla tasarıma denk gelebilmek mümkün değil gibi duruyor.

  Kolye Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Ancak siz yine de evinizde olan kolyelerinize uygun bir kıyafet seçerek, bu ürünleri o kıyafetleriniz ile kombin edebilirsiniz. Eski sezon takılarınızı tamamen atmanız gerekmiyor. O nedenle eski sezon takılarını takan bir çok bayana denk geleceğiz. Siz de bu bayanlar gibi eski sezon takılarınızı da kullabilirsiniz. Burada ayrım yapmanız gereken nokta 2016 Kolye Modelleri ile 2015 tasarımları arasında pek benzerlik olmadığıdır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Yüzük Modelleri
  2016 Yüzük Modelleri
  2016 Örgülü Takı Modelleri
  2016 Örgülü Takı Modelleri
  2016 Gümüş Kolye Modelleri
  2016 Gümüş Kolye Modelleri
  2016 İnci Takı Modelleri
  2016 İnci Takı Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.