Resim Bulunamadı

2016 Kış Modası Nasıl Olacak?

22 Eylül 2015
 • 2016 Kış Modası Nasıl Olacak?

  2016 Kış Modası Nasıl Olacak dedik ve sizler için bir araştırma yaptık. Farklı renklerin birbiri ile dans etmesi ile birlikte oluşturulmuş bir akım olmuştur. Gerçekten de farklı renklerin bir arada mükemmel bir farklı tasarımı oluşturması insanın göz zevki için mükemmel duruyor. Önceden uyum demek kesinlikle aynı renklerin bir arada olması demekti. Ancak artık zaman değişti ve bir çok farklı tasarımı görebiliyoruz.

  Bazen zıt renklerin uyumu ile mükemmel bir tarz oluştuğunu bile görebiliyoruz. Demek ki her zaman kafamızda oluşturduğumuz aynı renkler uyumludur tezi bu şekilde çürüyor. Önceden uyumlu olabilmek adına yapılması gereken şey kahverenginin tonlarını ya da mavinin tonlarını bir arada bulundurmaktı. Şimdilerde ise her şey çok değişti.

  2016 Kış Modası Kombinleri Nasıl Olacak?

  2016 kış sezonu son zamanların en renkli kış sezonları arasında bulunmaya devam ediyor. Farklı ürünlerin değişik renkler ile bir arada toplanması ile oluşan bu ürünler gerçekten de mükemmel duruyor. Üstelik bu akım insanların modaya bakış açısını da değiştirmeye yarıyor. Artık uyumlu olmak demek, zıt renklerin dansı demek bile diyebiliriz.
  Son bir ya da iki senedir ceket modası hayatımıza girmiş durumdadır. Klasik giyimden tutun da salaş giyimlere kadar her tarzın en mükemmele ulaşabilmesi için ceket seçimleriniz gerçekten de büyük bir önem taşıyor. Üstelik örgü ceketler de 2016 kış sezonunda bir çok kişide karşımıza çıkan modeller arasında yer alacak gibi duruyor.

  2016 Kış Modası Hazırlıkları Nasıl Olmalı?

  2016 kış sezonu tamamen kendisini rahat hissetmek isteyen bayanlara hitap ediyor. Bu sezon da öncelik kesinlikle kendinizi rahat hissedebilmenizden geçiyor. Bu nedenle kazaklar, taytlar hep ön planda duruyorlar. Hem rahat olabilmek hem de aynı zamanda şık olabilmek için farklı tasarımların öncelikle kişilerin rahatlıklarına hitap ettiklerini görebiliyoruz.

  Modaya ayak uydurmak her zaman önemlidir. İnsan her zaman moda akımlarını yakından takip eder ve de kendisine en uygun ürünleri buradan seçer. 2016 kışı için söylemek gerekir ise; dolabınızda güzel bir tayt ya da dar pantolon modellerinden bir tane barındırmalısınız. Bir tane güzel ceketiniz de dolabınızda bulunmalı.

  Kış Modasına Nasıl Uyarım?

  Ayakkabı tercihleri için de ya bilekten kesimli botlardan ya da diz üstü kesimli botlardan yararlanmalısınız. Ara boy botlar bu sezon çok fazla göremeyeceğimiz botlar arasına girmiş durumdadır. 2016 kış modası son zamanların en farklı moda akımına şahitlik yapacak, değil mi?

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.