Resim Bulunamadı

2016 Kadife Elbise Modelleri

23 Ağustos 2015
 • 2016 Kadife Elbise Modelleri

  2016 Kadife Elbise Modelleri hiçbir zaman modası geçmeyen ve bayanların vazgeçemediği elbiseler arasında yer almaktadır. Şartlar ve koşullar ne olursa olsun bayanlar gece kıyafetlerinde ve günlük kıyafetlerinde her zaman şık ve bakımlı olmayı tercih ederler. Özellikle de vücuduna güvenen bayanlar şartlar ne olursa olsun ilgi çekmek için neredeyse gelirlerinin tümünü bakım ve güzellikleri için harcarlar. Elbise ise kadının dişiliğini ön plana çıkaran bir kıyafettir ve kadınsı görünümün vazgeçilmezidir. Her sezonda vitrinlerde görmeye alışık olduğumuz kadife elbise, bu sezonda da trendler arasında yer alıyor.

  2016 Kadife Elbise Modelleri Nelerdir?

  Elbise bayanlar için bir tutkudur. Uzunundan kısasına, minisinden yırtmaçlısına kadar her bayanın gardırobunda mutlaka birden fazla elbise modelini görebilirsiniz. İster spor ve ister de abiye bir elbise giyin, elbiseler bayanlara özgü bir kıyafet olduğu için en kalabalık ortamlarda bile dikkatleri üzerinize çekersiniz. Ufak bir göğüs dekoltesi, minik veya derin bir yırtmaç ile şıklığı ve zerafeti yakalayabilirsiniz. Kadife elbiseler yumuşacık ve tüm bedeni saran hoş dokusuyla her kadına yakışacaktır.

  Hangi Kadife Elbise Modellerini Almalıyım?

  Tarihe bakıldığında soyluların kumaşı olan kadifeler, yıllar geçse de modasından hiç bir şey kaybetmemiştir. Yumuşacık dokusuyla çekiciliğini koruyan kadife elbiseler, gece veya gündüz kullanabileceğiniz elbiselerdir. Kadife kumaşlar nefes aldığı için gayet sağlıklı kumaşlardır. Gündüz kıyafetlerinde mini veya maksi tarzı olarak kullanılan kadife elbise, gece kıyafetlerinde üzerine işlenen pırıltılarla kullanılmaktadır. Kış aylarında fitilli ve kalın kadifelerle vücudunuz sıcacık olacaktır. Gündelik kıyafetlerde pamuklu kadife kumaşlar tercih edilirken, gece kıyafetlerinde ise ipekli kadife kumaşlar ön plana çıkmaktadır.

  Gelişen moda sektöründe bu yılın en büyük gözdelerinden biri olan kadife elbiseler, yeniden moda trendleri arasında yer alıyor. Onlarca modelini ve rengini bulabileceğiniz elbiseleri seçerken öncelikle, vücut tipiniz ve boyunuz dikkate alınmalı. Çok kilolu bir yapıya sahipseniz kabarık modellerden kaçınıp, bel kısmı vücuda oturmayan elbiseler satın alınmalı.

  Kadife Elbise Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Giyim firmaları yeni sezonda koleksiyonlarını müşterisiyle buluşturuyor. Yüzlerce yerli ve yabancı giyim firması kadife elbise seçenekleriyle müşterilerini bekliyor. Spor kıyafetler için fitilli kadifeler tercih edilirken, şık elbiseler için de düz kadifeler tercih edilmelidir. Kıyafetinizin tarzına göre kombinleyeceğiniz aksesuarlarla daha hoş görünebilirsiniz. 2016 Kadife Elbise Modelleri, yüzlerce model seçeneğiyle siz bayanları bekliyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.