Resim Bulunamadı

2016 Kabarık Gelinlik Modelleri

24 Ağustos 2015
 • 2016 Kabarık Gelinlik Modelleri

  2016 Kabarık Gelinlik Modelleri nelerdir, en iyi seçimler, en çok satanlar ve daha fazlası.. Hepsi editör arkadaşlarımızın sizler için hazırladığı konumuzda bulunuyor.

  Kabarık Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  Kabarık gelinlik modelleri, her bayanın gelinlik hayalleri arasında baş sırada olmaktadır. Her güzel bayanın hayalinde rüya gibi bir düğünle evlenmek vardır. Her kadının hayalinde yer alan düğün için birçok hazırlık yapan çiftlerin en zor durumda kaldıkları ve en fazla beğenmekte zorlandıkları aksesuar ise gelinin giyeceği gelinliktir. Gelinin giyeceği gelinlikler öncelikle gelinin duygularını en güzel şekilde yansıtmalı ve gelinin yüzünü ve vücudunu en güzel şekilde göstermelidir. Kabarık gelinlik modelleri son yıllarda en fazla moda olan gelinlik modellerinden bir tanesi olarak dikkat çekmektedir. Özellikle son yıllarda beğenilmekte olan kabarık gelinlik modelleri yeni yılda da en güzel gelinlik modellerinin yer alacağı kategori olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

  Hangi Gelinlik Modellerini Seçmeliyim?

  Kabarık gelinlik modelleri her türlü ortamda giyilebilmektedir. Bu anlamda isterseniz kır düğünlerinde isterseniz salon düğünlerinde her türlü gelinlik modellerini giyebilirsiniz. Bunun yanında gelinlik modellerinde kullanılmakta olan modelleri daha da ilgi çekici hale getirebilmek adına firmalar çalışmaktalar. Kabarık gelinlik modellerinin her yerde giyilmesi uygun olduğundan birçok firma bu alanda gelinlik modellerini tasarlamaktadır.
  Kabarık gelinlik modellerinde kullanılan malzemeler, tül ya da saten kaplama kumaşlar başta olmak üzere birçok aksesuardan oluşmaktadır. Ya tamamen tül ya da tamamen saten olarak tasarlanan gelinliklerin hem saten hem de tül kullanılan modellerinin de olduğunu söylemek mümkündür. Ayrıca bu gelinlik modellerin parlak taşları da görebilmemiz mümkündür.

  Gelinlik Modelleri Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

  Kabarık gelinlik modellerini seçerken ilk olarak Fransız ya da İngiliz dantellerine yer verilen kabarık gelinlik modellerine göz atmanızı öneriyoruz. Bu modeller özellikle işçilikleri ile dikkatleri üzerine çeken ve son derece büyük özenlerle hazırlanmış gelinlikler olarak dikkat çekiyor. Bunun yanında seçtiğiniz ve beğendiğiniz gelinliğe eklemeler yaptırabileceğinizi de unutmayın. Bu yıl çıkan gelinlik modellerinde moda daha çok belden aşağısı kabarık olan gelinliklerden yana. Eğer kilolarınız sizin için bir sorun ise belden aşağı kabarık olan gelinlikleri denemelisiniz. Ancak düz bir fiziğe sahip iseniz, kalçadan oturtmalı ve alt tarafları tül olan gelinlikleri denemenizi öneriyoruz. Ayrıca 2016 yılında öne çıkan modellerin dantellerle süslendiklerini de unutmamalısınız. Ancak en gösterişli gelinlik modelleri ise taşlarla süslenmiş olan gelinliklerdir. Eğer siz de gelinlik seçerken kabarık gelinliklere bakmak istiyorsanız, aşağıdaki 2016 Kabarık Gelinlik Modelleri kataloğuna göz atabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.