Resim Bulunamadı

2016 Gelin Saçı Modelleri

30 Ağustos 2015
 • 2016 Gelin Saçı Modelleri

  Güzel bir gelinlik seçiminden sonra 2016 Gelin Saçı Modelleri de araştırmanız gerekiyor. Gelin olmanın aslında her anı zor ve meşakkatlidir. Aslında herkes gelinlik odak noktası gibi düşünse de, gelin saçı da çok önemli bir yer teşkil ediyor.

  2016 Gelin Saçı Modelleri Nelerdir?

  Gelin saçı modellerinde genellikle duvaklar ön planda olmaktadır. Çok nadir bazı kişiler sadece taç ile yada şapka ile kombin yaparlar ve farklı bir hava yaratmış olurlar. Bunların dışındaki tüm gelin adayları özellikle uzun kuyruklu olarak yaptırdıkları duvaklı gelin başı modellerine karar vermektedirler. Saçlarınızda elbette sadece duvak kullanmak zorunda değilsiniz. Elbette taç ya da farklı toka modelleri ile destek yapabilir ve kombin yaratabilirsiniz. Özellikle saç tarakları gelinler için biçilmiş kaftandır. Yan kısımlara koyulan bu tokalar göze çarpmayı ve özel olmayı ortaya koyuyor.

  Gelin Saçı Modelleri Nasıl Olmalı?

  Duvaklı gelin saçı modellerinde birçok farklı model arasında kararsız kalabilirsiniz. Öncelikle duvak modeliniz ve gelinliğinizin modelini kuaförünüze gösteriniz ve onlardanda fikir alınız. Dolayısı ile yüz tipinize giden bir model ile karşılaştırılacak ve ortaya harika bir gelin başı çıkacaktır.

  Gelin başı denilince nedense hemen akıllara topuzlar geliyor. Topuzların tercih edilmesinin bir nedeni de, saçların zor bozulması ve tüm geceye yetecek bir saç uygulaması olduğu içindir. Ne kadar halay çekerseniz çekin saçlarınız güçlü ve yerinde kalır. Duvaklı gelin saçı modellerinde son yıllarda açık ve dalgalı saçlar ön plana çıkmaktadır. Özellikle uzun boylu bayanların tercih etmesi gereken açık saç, daha doğal ve sade tasarımlarla tercih edilmelidirler. Her ne kadar güzel bir görüntü olsa da ilerleyen saatlerde saçların bozulması söz konusu olabilir.

  Sizler duvağınızı istediğiniz kadar uzun tutabilirsiniz. Arzu ederseniz düğünün ortalarından itibaren duvağı çıkarır ve daha rahat hareket edebilirsiniz. Duvaklı gelin saçı modellerinin içerisinde en güzeline karar vereceğinize ve size en çok yakışanı seçeneğinize hiç şüphe yok. Tek önemli nokta ise bir kuaföre yaptırmak ve mutlaka iyi koruyucu spreyler ile saçı desteklemek olacaktır.

  Gelin Saçı Modellerinde Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Sizlerde artık en modern gelin başı modellerini bulmak istiyor ve düğününüzde şık olmak istiyorsanız kuaförünüze danışınız ve bolca model araştırınız. Bizim size önerebileceğimiz 2016 Gelin Saçı Modellerini aşağıda görebilirsiniz ve unutmayın siz bir gelinsiniz ve her şey istediğiniz gibi olmalı.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
  2016 Sarı Saç Modelleri
  2016 Sarı Saç Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.