Resim Bulunamadı

2016 Düz Saç Modelleri

26 Ağustos 2015
 • 2016 Düz Saç Modelleri

  2016 Düz Saç Modelleri incelendiği zaman son zamanlarda genel olarak tek renk olmayan modeller bulunuyor. Yani genelde gölgeli ya da balyajlı modeller ön planda duruyor. Düz saç modelleri denildiği zaman mutlaka dümdüz olması büyük bir önem taşıyor. Bu nedenle de fön çekilirken gerçekten de iyi bir fön çekilmesi büyük önem taşıyor.

  2016 Düz Saç Modelleri Nelerdir?

  Bazı yüzler gerçekten de çok güzellerdir. Bu yüzler saçlarını ne tarzda kestirirlerse kestirsinler yine de yüz güzellikleri her zaman ön plandadır. Eğer sizinde böyle bir yüz yapınız varsa; kesinlikle kısa düz saç modelleri arasından bir tercih yapabilirsiniz. Bu şekilde tamamen yüz güzelliğinizi ön planda tutmuş olacaksınız.
  Her sene yeni bir saç modeli moda olabilir. Ancak insanlar her zaman moda olan bu modeli tercih edebilecek kadar cesaretli değildirler. Ancak siz kendi yüzünüze yakışabileceğine inanıyor iseniz; o zaman moda olan saç modelini seçebilirsiniz. Çünkü yüz yapınıza uygun olmadıktan sonra ne kadar moda olursa olsun bu stil size yakışmaz.

  Yani sadece moda diye bir akımın peşinde sürüklenmek gerçekten de mantıklı değildir. Önce kendinizi tanımalısınız ve de size yakışabilecek olan modelleri de biliyor olmalısınız. Ancak o zaman zaten saç modeli nasıl olursa olsun size yakışır.

  Hangi Düz Saç Modellerini Seçmeliyim?

  Eğer siz düz bir saç tercih ediyor iseniz; aslında saçlarınızın uzun olması gereklidir. Çünkü uzun düz saçlar gerçekten de çok güzel durabilir. Kendiliğinizden düz olan saçlara sahip iseniz; gerçekten de çok şanslısınız, demektir. Fön ile düzleştirici ile uğraşmadan kolay yoldan çok güzel saçlarınız var, demektir.

  2016 senesini göz önünde bulundurduğumuz zaman gerçekte de düz saç modellerine denk geliyoruz. Kısa, uzun veya orta boy olması önemli olmadan yüz şeklinize gidebilecek bir model seçmeniz gerçekten de önemlidir. Dilerseniz hiçbir kat attırmadan dümdüz kullanabileceğiniz modelleri dilerseniz de kat attırarak kullanabilirsiniz.

  Düz Saçta Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  Bir çok değişik stil seçebileceğiniz 2016 senesinde bazı modeller daha ön planda bulunuyor. Örnek vermek gerekir ise; Ense tarafları daha kısa kesilmiş ve yanaklara doğru daha uzun kesilen düz saç modelleri son zamanlarda bir çok bayanın en çok kullandığı saç stili olmaya devam ediyor. Eğer siz de kendi yüzünüze yakışabileceğine inanıyor iseniz; 2016 Düz Saç Modelleri  arasından bir tercih yapmalısınız.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
  2016 Sarı Saç Modelleri
  2016 Sarı Saç Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.