Resim Bulunamadı

2016 Dantelli Gelinlik Modelleri

29 Ağustos 2015
 • 2016 Dantelli Gelinlik Modelleri

  Son yıllarda çok moda olan dantelli gelinlik modelleri, gelinlik dendiğinde akla ilk gelen modeller arasındadır. 2016 Dantelli Gelinlik Modelleri dantel detayları tercih ederek büyük şıklık yaratabilirsiniz. Genellikle Fransız kültüründen çıkmış olan dantel detayları da kendi arasında birçok farklı özelliğe bürünmüştür. Bir çok moda evleri bu dantelleri hazır olarak kullandığı gibi, çok daha önem veren ve işinin hakkını verenler ise dantelleri tek tek kaynatıp yaptırıp birbiri ile birleştiriyor. Bu durum tabi ki özel bir işleme girip fiyata da yansıyor.

  2016 Dantelli Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  Eğer sizlerde dantelli gelinlik modellerine bakıyor ve ağırlıklı olarak dantel detaylarının olmasını istiyorsanız gelinliğinizde dar kalıpları yani balık etek kalıplarını tercih edebilirsiniz. Balık etek modelleri genellikle ağırlıklı olarak dantel ile çalışılır ve etek kısmı komple işlenerek çok ağır ve özel bir gelinlik haline gelir.

  Dantel gelinlik modelleri çoğu zaman üst kısımda da kullanılabilir. Özellikle sırt dekolteli bir gelinlik modeli arıyorsanız yarı gizemli hal getirerek. Çok daha göz alıcı olmasını sağlayabilirsiniz “v” şeklinde olan ve kenarları dantel ile çevrelediğiniz bir pencere size çok daha hoş yakışacaktır. Ayrıca yaka kısmında da kullanabilir ve üst kısmını dantel ile süsleyebilirsiniz.

  Hangi Dantelli Gelinlik Modellerini Almalıyım?

  Sadece dantel kullanarak sadelik aramıyor iseniz özellikle etek kısmında ya da göğüs kısmında parlak taşlar ile kombin yapabilir ve uzaktan gelinliğinizin hoş durmasını sağlayabilirsiniz. Sizler tercih ettikçe gelinliğiniz daha da anlam kazanacak ve modacınız sizlerin görüşüne bir hayli önem verecektir. Unutulmamalı ki bu gelinliği siz giyeceksiniz ve önemli olan sizin beğenmenizdir. Birçok farklı modeli yan yana getirip hepsinden bir tam gelinlikte yaratabilirsiniz.

  Özellikle dantel kullanımları gelinliğinizi çok daha özenli gösterecektir. Bu nedenle birçok modacı muhakkak dantel detaylarını sizlere önerecektir. Sizler ise sadece bazı alanlarda kullanılmasını elbette talep edebilirsiniz. Dantel gelinliklerin illa tüm kısımları dantel olmalı diye bir zorunluluk yok. İster üst kısımda, ister alt kısımda istediğiniz gibi şekillendirerek değerlendirebilirsiniz.

  Dantelli Gelinlik Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Genel olarak mağazaları süsleyen dantelli gelinlik modelleri fiyatları ise kiralamada 1,800 liradan başlıyor ve daha da artarak devam ediyor. Özellikle çok kaliteli bir dantel arıyorsaniz bu fiyat bir hayli yükselecektir. Dilerseniz dantellerin şekil ve desenlerinede elbette müdahale edebilirsiniz. Bu düğün sizin ve siz nasıl isterseniz ancak öyle olmalı. İsterseniz gelin adayı olarak dantelli gelinlik modelleri ya da prenses gelinlik modelleri gibi çok çeşitli bir araştırma yapabilirsiniz. 2016 Dantelli Gelinlik Modelleri galerimize bir göz atalım isterseniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.