Resim Bulunamadı

2016 Bayan Bileklik Modelleri

18 Ağustos 2015
 • 2016 Bayan Bileklik Modelleri

  Aksesuarlar.. Bizim vazgeçilmezlerimiz arasında ilk sırada. Peki bileklikler.. İşte onlar en başta. Peki 2016 Bayan Bileklik Modelleri Nelerdir, desenleri nasıldır, hangi renkler ön plandadır bunları biliyor musunuz? Sizin için araştıralım dedik. Detaylar yazımızda ve galerimizde.

  2016 Bayan Bileklik Modelleri Nelerdir?

  Biz bayanların vazgeçilmez aksesuarı olan bileklikler bu sene çok moda. Çünkü artık cıvıl cıvıl şeylerin zamanı. Yeni moda bileklikler görücüye çıktı. Her zaman her yer de giyebileceğimiz renk ve desenlerde bileklikler bizi bekliyor. Çok fazla ilgi olması nedeniyle bu sene üreticiler haddinden fazla bileklik piyasaya sürdüler. Haklı olarak sürdüler, çünkü bizlerin talepleri doğrultusunda oluyor bunlar. Sarı, kırmızı, mavi, yeşil, beyaz, mor, bordo, lila ve aklınıza gelebilecek tüm renklerde bileklikler mevcut. Sizlerin her türlü kombininize uyum sağlayabilirler.

  Hangi Bileklik Modellerini Tercih Etmeliyim?

  Kısa bir tabir olcak ama kolunuza hangisi yakışırsa onu tercih etmelisiniz. Çok fazla heyecan aramanıza gerek yok bu konuda. Çünkü bileklik modelleri bellidir ve çok fazla karıştırmaya gerek yoktur. Bu bizim size ince bir tavsiyemizdir. Tek yapmanız gereken o gün üzerinize ne giydiyseniz ona uygun bir şey seçip keyfinize bakmak. Bunlar dışında çok derine inerseniz keyfiniz kaçar, çünkü seçim yapmakta zorlanırsınız, karar veremezsiniz. Zamanınız boşa gider. Bileklik modelleri genel olarak her şey ile kombin edilebildiği için sizi fazla mutlu edecektir. Seçim yapmak zorlanırsanız galerimize göz atabilirsiniz.

  Bileklik Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Kolunuzun incelik kalınlık oranına dikkat etmelisiniz. Çok fazla bileğinizi sıkmamalı aldığınız ürün. Rahat hissetmelisiniz. Terletmemeli. Desenleri ne kadar çok olursa dikkat çekilebilirliği o kadar çok olur. İçinize sinecek şeyler seçmelisiniz. Bunlara dikkat ettiğiniz takdir de sorun yaşamazsınız. Gelin şimdi 2016 Bayan Bileklik Modelleri Nelerdir galerimize göz atalım.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.