Resim Bulunamadı

2016 Balık Abiye Modelleri

18 Eylül 2015
 • 2016 Balık Abiye Modelleri

  Fiziğine güvenen biriyseniz, özel bir geceye katılacak iseniz ve güzel bir abiye modeli arıyorsanız 2016 Balık Abiye Modelleri tam size göre. Bu elbise modelleri daha çok genç kızlara ve fiziğine güvenen her yaştan bayanları daha da üst çıtaya çıkaracak olan modellerin başında gelir. Bel kısma kadar saran ve daha sonrası ise daha fazla açık halde alt kısımlara inen etek modeli ile adeta bir balık kız görüntüsü yaratılır ve adını da bu görünümden almış olarak vitrinlerdeki yerini alır.

  2016 Balık Abiye Modelleri Nelerdir?

  Balık etek abiye modelleri için sizlerde öncelikli olarak deneme yaparak size yakışıp yakışmadığını test edin. Eğer özellikle basen ve göbek kısmınızda fazlalıklarınız var ise üzgünüz ama bu model sizin için pek uygun olmayacaktır. Sizler bu modeli giyerseniz hem daha kilolu görünür hem de içinde yeterince rahat olamayabilirsiniz. Bu sebeple çan etek şeklindeki modelleri tercih olarak kullanabilirsiniz.

  Balık abiye modelleri özellikle son aylarda neon renklerinde yapılmaya başlanmıştır. Çok hoş bir sarı, yeşil, kırmız gibi renkler bu modellerin daha çok öne çıkmasını sağlıyor. Zaten cesur olan elbise modeline bir de renk ekleniyor ve sizler âdeta yürüyen bir bomba haline gelmiş oluyorsunuz.

  Hangi Abiye Modellerini Almalıyım?

  Özellikle balık etek abiye modellerini deneyerek size yakışıp yakışmadığı bakabilirsiniz. Boyunuz uzun ise bu model ayrıca daha güzel bir görüntü yaratacak ve sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir. Şık ve topuklu bir ayakkabı ile abiyeler her zaman daha özel bir hal alır ve görüntü olarak harikalar yaratır.

  Abiye elbise modelleri alırken dikkat etmeniz gereken bir kural var elbette. Etek boyu mutlaka yerden sürüklenmeli ve daha kısa olmamalıdır. Ayakkabınızın göründüğü bir abiye elbise önemini ve modaya olan uyumluluğunu kaybedecektir. Bu sebeple olabildiğince uzun tutun ve çok sık kirlenmelere karşın kuru temizleme ile sorunları çözmüş oluverin.

  Abiye Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Sizler çok daha cesur ve öne çıkacak olan bir balık modeli abiye almak istiyorsanız, bu modelin yanı sıra paletli olan bir tarz ile de kombin yapabilirsiniz. Uzaktan bile göze çarpacak bir modelin tam içine girmiş olacak ve ortama göre farklı renkleri tercih ederek tarzınızı ortaya koymuş olacaksınız. Aradığınız ve hayal ettiğiniz ne kadar tasarı varsa, bulmak için zorlanmaz ve en güzel modelleri vitrinlerde zaten anında bulabilirsiniz. Modern ve kaliteli 2016 Balık Abiye Modelleri ile hem özel geceleriniz de farkınızı ortaya koyarsınız hem de şıklığınız ile etraftakilerin gözlerini alırsınız.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.