Resim Bulunamadı

2016 Abiye Elbise Modelleri

1 Eylül 2015
 • 2016 Abiye Elbise Modelleri

  Yaz yavaş yavaş bitiyor ama halen partiler, doğum günü kutlamaları ve düğünler dur durak bilmeden devam ediyor. Böylesine özel günlerde giymeniz için tasarlanan 2016 Abiye Elbise Modelleri yeni  sezonunda bir çok farklı renk aralığında sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

  2016 Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?

  Sizlerde özle bir gece için 2016 abiye elbise modeli bakıyor iseniz bizim tavsiyemiz olan neon renkleri tercih edebilirsiniz. Bu yıl moda olan bu renkler ile iddianızı koyun ve sıradan biri olmadığınızı herkese gösterin. Özellikle yanmış yani bronz bir tene sahip iseniz bu neon renkler sizde daha güzel duracak ve adeta kıyafeti konuşturuyor olacaksınız. Bu sebeple ten renginize göre de kıyafet yapabilir ve farklı bir renk ile dolaplarınızı şenlendirebilirsiniz.

  2016 abiye modelleri aslında her yaş grubuna göre de farklılıklar gösteriyor. Özellikle genç abiye modellerinde daha çok uçuş uçuş ve tüllü modeller revaçta iken daha olgun kişiler ise paletli ve uzun boylu elbiseler moda olarak yerini koruyor.

  Hangi Abiye Modellerini Almalıyım?

  Eğer sizlerde fiziğinize güveniyorsanız ve özellikle de bacaklarınıza olan hayranlığınız var ise mini abiye modelleri ile de kendinizi gösterebilirsiniz. Doğru fizikte kullanıldığında mini biye modelleri çok daha hoş duruyor ve adeta gören herkesi büyülemeyi başarıyor. Mini abiye kıyafeti giymek istediğinizde ise gideceğiniz partiye göre tercih yapmanız daha doğru olacaktır. Eğer deli gibi oynamak ev hiç oturmak istemiyorsanız daha dar olan mini etek modellerini tercih edebilir ve olası kazaları da önlemiş oluverin.

  Sizlerde kataloglara baktığınızda harika gece elbiseleri ile karşılaşıyor ama satın almak için alışverişe çıktığınızda o modelleri hiç bulamıyor musunuz? O halde modelleri elinize alın ve dikişlerine güvendiğiniz bir terzinin ya da moda evini yolunu tutunuz. Özellikle bu abiye elbiseyi sizin için çok özel bir gecede giyecek iseniz zaten özel dikim ilk tercih etmeniz gereken durumlardan biri olmalıdır.

  Abiye Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Sizlerde öncelikle size yakışan rengi bulun ve daha sonra aklınızda az çok modeli belirleyerek alışverişe çıkmaya başlayın. Bizler de sizler için birkaç tane özel ve tarz abiye modellerini bir araya getirmeye çalıştık. Dilerseniz iki farklı modeli de bir araya getirip farklı bir tasarım olmasını sağlıyor olabilirsiniz. Sizin nişan geceniz ya da söz geceleriniz için abiye model arıyorsanız hiç acele acele etmeyin ve size yakışacak olan bir modeli büyük uğraşlar sonunda bulun. En güzel olmak için elinizden geleni yapın ve farkınızı ortaya koymayı başarın. 2016 Abiye Elbise Modelleri galerimize göz atalım.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.