Resim Bulunamadı

2015 Siyah Çanta Modelleri Nelerdir?

22 Haziran 2015
 • 2015 Siyah Çanta Modelleri Nelerdir?

  Siyah pek çok insan için vazgeçilmez bir renktir  bu yazımızda 2015 Siyah Çanta Modelleri Nelerdir hep birlikte göz atalım. Siyah renk asaleti ve güzelliğiyle kalbimize taht kurmuş çok sevilen bir renktir. Kıyafetlerimizden ayakkabılarımıza çantalarımıza tüm eşyalarımıza hakim olan bir renktir. Her kadının mutlaka birkaç tane siyah çantası olur. Siyah çantalar kombinlerimizde büyük kurtarıcımız olan parçalardandır. Özellikle özel günlerde düğün ve benzeir davetlerde siyah çantalar en çok tercih edilen aksesuarlarımızdır.

  2015 Siyah Çanta Modelleri Nelerdir?

  Siyah çantaların modası asla geçmez. 2015 Siyah Çanta Modelleri pek çok farklı alternatifleriyle karşımıza çıkıyor ve birçoğumuzun tercihi olmayı sürdürüyor. Siyahtan vazgeçemeyenler için çok seçenek var.

  Büyük çantalar sezonun çanta trendlerinden. Siyah büyük formadaki çantalarda hem güzel görünüşleri hem de kullanım pratikliği açısından sevilen modeller arasında.

  Küçük çanta sevenler için de çok seçenek bulunuyor. Sezonun gözde modelleri olan çapraz askılı çantalarda hemen hemen her model için siyah renk seçeneğini bulabilirsiniz.

  Abiye çantalar denildiğinde siyah zaten hemen aklımıza geliyor. Siyah ve ışıltılı kutu formunda ya da yuvarlak çantalar bir mücevher gibi göz kamaştırıyor.

  2015 En Moda Siyah Çanta Modeli Nedir?

  Sezona damgasını vuran püsküllü çantalar siyah çantalar arasında en trend ola model. Püskülü en çok bu renkle yakıştırıyorum. Siyah ve püskülün birleşimi ortaya mükemmel bir çanta çıkarıyor. Sezon modasından geri kalmamak isteyenlere mutlaka bir adet edinmelerini öneriyoruz. Özellikle yazın kot şortlarınızla püsküllü çantalarınızı kombinleyerek Bohem bir görünüm yakalayabilirsiniz.

  Siyah Çantalar Nasıl Kombinlenmelidir?

  Siyahı birçok renkle kombinleyebilirsiniz. Siyaha siyah kullanabileceğiniz gibi beyaz bir elbiseyle siyah çanta kullanabilirsiniz. Kırmızı kıyafetler için de en çok tercih edilen siyah çantalardır. Spor kombinlerinizde kotlarla da güzel bir uyum yakalar. Bunun haricinde mor, gri gibi renklerdeki kıyafetleriniz için siyah çantalar kullanarak hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz.

  Siyah Çanta Modelleri Nelerdir daha detaylı olarak galerimizde!

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Koton Çanta Modelleri
  2016 Koton Çanta Modelleri
  2016 Siyah Çanta Modelleri
  2016 Siyah Çanta Modelleri
  En Güzel Çanta Modelleri
  En Güzel Çanta Modelleri
  2015 Spor Çanta Modelleri Nelerdir?
  2015 Spor Çanta Modelleri Nelerdir?
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.