Resim Bulunamadı

2015 Kısa Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?

21 Haziran 2015
 • 2015 Kısa Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?

  Kısa elbiselerden vazgeçemem diyenlerdenseniz  2015 Kısa Abiye Elbise Modelleri Nelerdir göz atmaya ne dersiniz? Abiyeler özel günlerde vazgeçilmez ve şık kıyafetlerimizdir. Malum yazın gelmesiyle düğün ve nişan gibi davetlerin sayısı arttı. Ne giyeceğim diye düşünmeye başlamış olabilirsiniz. Bugüz kısa abiyelerden bahsedip size yardımcı olmaya çalışacağız.

  2015 Kısa Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?

  Straplez modeller 2015 Kısa Abiye Elbise Modelleri arasında en gözde modellerden olmaya devam ediyor. Ayrıca straplez elbiseler boynunuzu ortaya çıkararak boyunuzun daha uzun görünmesine yardımcı olmalarıyla avantajlıdır.

  Bir diğer model ise dar ve kısa abiye elbiselerdir. Bunları tercih etmeden önce vücut ölçülerinize karar vermelisiniz. Elbiseler dar olduğundan vücuda yapışacak ve kilolarınızı daha da ortaya çıkaracaktır. İnce bir fiziğiniz varsa kullanmanızı öneririz.

  Göğüs hizasından sonra bollaşan abiyeler de sevilen modeller arasında özellikle gençler tarafından çok tercih ediliyor.Eteklerinde tül gibi hafif kabarıklık verecek kumaşlar kullanılabiliyor. Bu kabarıklık prenses modelini anımsatıyor. Üst bedeni taş işlemeli olanları öneriyoruz.

  Kalem etek tarzındaki dizin hemen üzerinde ya da diz hizasında biten abiye elbiseler adeta asilliğin bir sembolü gibi. İş hayatının vazgeçilmezi kalem eteğin abiyeye uyarlanışı oldukça şık olmuş. Vücudunuza göre tercih ettiğinizde sizi ince ve uzun gösteren bu model sade bayanların tercihi.

  Kısa Abiye Elbiseleri Tercih Etmeli miyim?

  Her zaman bahsettiğimiz gibi vücut ölçülerinizin elverdiği şekilde seçimler yapmalısınız. Mesela karın bölgenizde ya da basenlerinizde fazlalık varsa göğüsten sonra bollaşan kısa abiyeleri tercih edin. Özellikle basen sorunu için belden sonrası kabarık tüllerle açılan etekli abiyeleri öneririz.

  Göğüs bedeniniz büyükse straplez formda kısa abiyeleri tercih etmeyin. Modeli taşımanız zor olacaktır. Askılı elbiseler sizi daha şık gösterir.

  Eğer üst bacağınızda fazla kilolarınız varsa kalem etek tarzı bir abiye giyebilirsiniz. Böylece dize kadar kamufle eder sizi daha zayıf ve uzun gösterir.

  Kısa Abiyelerde En Moda Renkler Nelerdir?

  Siyah her zaman abiyenin vazgeçilmezi olmuştur, bu sezonda öyle olmaya devam ediyor. İddialı bir seçim olan kırmızı abiyelerde dükkanlarda yerini almış. Sezonun modaları arasında. Mavinin bütün tonları bu sezon trend renklerden. Yaz ayları için pastel tonları da kullanabilirsiniz.

  2015 Kısa Abiye Elbise Modelleri Nelerdir galerimizden detaylı inceleyebilirsiniz.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Straplez Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  Straplez Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  En Güzel Kısa Gece Elbiseleri Nelerdir?
  En Güzel Kısa Gece Elbiseleri Nelerdir?
  Siyah Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  Siyah Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  Siyah Gece Elbiseleri
  Siyah Gece Elbiseleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.