Resim Bulunamadı

2015 Çanta Modelleri Nelerdir?

7 Temmuz 2015
 • 2015 Çanta Modelleri Nelerdir?

  2015 Çanta Modelleri Nelerdir, en son trendler hangileridir ve en uygun çanta hangisidir. Tüm soruların cevabı burada. Editörlerimiz sizin için en iyi çanta modellerini buldu ve derledi. Bu yazın sonuna doğru trend olacak çanta modelleri ve ilgili galeri konumuzda. İyi seyirler.

  2015 Çanta Modelleri Nelerdir?

  Siyah renklerin yine hakimiyetini sürdürdüğü deri çantaların modası devam ediyor. Yine kollarımızdan eksik olmayacaklar. Bu yıl daha çok düz seçimler dikkat çekiyor. Desenlerden arındırılmış çanta modelleri ile bakış açıları biraz daha değiştirilmiş. Seçim yapmakta zorlanmamanız adına üretici firmalar renk çeşitlerinide azaltımaya gitmişler. Bunun sebebi büyük ihtimalle modayı yine sizlerin belirliyor olması olabilir. Çanta askılarıda kısalmış durumda. Eski uzun askılı çantalara artık rastlamıyoruz. Kollarımızı koparırcasına uzunlukta değiller artık. Burada biz bayanların talepleri dikkate alınmış olsa gerek. Kimi zaman ellerimiz dolu olduğu için uzun askılı çantalar bize tam bir işkence oluyordu. Bu sene onlarında modası geçti, artık kısa askılı çantalar beğenimize sunulmuş.

  Hangi Çanta Modellerini Seçmeliyim?

  Çanta hiç şüphesiz en tamamlayıcı aksesuarımızdır. Bu yüzden seçim yaparken dikkatli hareket etmeliyiz. Öyle rastgele bir çanta alıp çıkamayız. Kıyafetimiz ile uyumlu olmalı. Bizi tamamiyle yansıtmalı. Çok fazla sırıtmamalı, çokta arka planda kalmamalı. İkisinin ortasını bulmamız gerek. Bu yüzden çanta seçimi yaparken aceleye getirmeyin. Biraz zamanınızdan feragat edip en iyi seçimi yaparak o günün yıldızı olabilirsiniz. Bizden tavsiye.

  Çanta Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Son zamanlarda her yerde türeyen çin malları kategorisinde artık çantalarda var maalesef. Her marka ve modeli taklit edilmiş bir şekilde buluyoruz. Bu yüzden çok dikkat etmeliyiz. Aldığımız çantanın orjinalliğinden emin olmamız gerekiyor. Gelin şimdi sizinle 2015 Çanta Modelleri Nelerdir galerimizi inceleyelim..

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.