Resim Bulunamadı

2014 Topuklu Ayakkabı Modelleri

 • 2014 Topuklu Ayakkabı Modelleri

  2014 topuklu ayakkabı modelleri bayanların bu senede en çok beklediği ürünler arasında yer alıyor. Bayanların asla vazgeçemeyeceği ve de kendilerini daha şık hissettikleri topuk detayları acaba bu sene nasıl bir yeniliğe kucak açmışlar? Acaba bu sezon sokaklarda şıklık yarışına girmiş olan bayanları ne tarz ürünler bekliyor?

  Bir bayanın elbisesi ile, pantolonu ile birlikte kombin ettiği zaman koşulsuz bir şekilde şık olabilmesi sağlayan en önemli etkenlerden birisi kesinlikle topuklu ayakkabı tercihidir. Bu tercih sıradan bir kıyafetin bile seyrini değiştirebilme gücüne sahiptir. Bu nedenle bayanların asla vazgeçemeyeceği tasarımlar arasında ilk sırada yer almaya devam edecektir.

   

  2014 Kışlık Topuklu Ayakkabı Modelleri Vitrinlerde Yer Aldı Mı?

  Kış sezonu yaklaştıkça yeni ürün arayışları da beraberinde geldi.  Bir kulağımız modacılar ne diyecek diye beklemeye devam ettik. Ancak sonunda karşımıza yeni tasarımlar çıktı ve biz yine modacıları tebrik etmek ile yetindik. Harika tasarımlara sahip olan ürünler ile birlikte gerçekten de mükemmeli başarmış duruyorlar.

  2014 topuklu ayakkabı tasarımlarını uzun süreden beridir bekleyen tüm bayanlar kış sezonuna ait olan uyarlamaları gördükleri zaman mutlu oldular. Çünkü ne eski tarzları tamamen bu güne taşımış ne de tamamen yenilikçi bir bakış açısı kazandırmaya çalıştırmıştı. Eski tarz ile yeni tarzın mükemmel yakınlaşmasını izlemek benim için büyük bir keyifti.

   

  2014 Topuklu Ayakkabı Modellerinde ki Topuk Detayları Nasıldır?

  Bu sezon ince topuklu olan modellere denk gelmek gerçekten de zor değil. Vitrinleri süsleyen bu tarz modeller bir çok bayan için korkutucu olsa bile, şık olmak isteyen bayanların tercih listesinin başında geliyor. Özel bir davet için en etkili seçim bu şekilde bir model tercih etmekten geçiyor. Bu sene de en çok göreceğimiz tasarımlar, bu ürünler olacak.

   

  2014 Topuklu Ayakkabı Modelleri Renk Çeşitliliğine Sahip Midir?

  Bir bayan şık olmak istiyor ise; genel olarak kıyafet ve ayakkabı tercihinin kesinlikle son derece uyumlu olması gereklidir. Her kıyafet için ayrı bir ayakkabı almak mümkün olmadığından; tek bir tane  bile olsa elbiseleriniz ile kombin edilebilecek modelde ve tarzda olmalıdır.

  Bu nedenle genel olarak koyu renkler seçilse bile bu sene farklı renk tonlarına da denk gelebiliyoruz. Farklı renklerin harmanlandığına da sıkça denk gelebiliriz ve bence bu güzel bir izlenim olmuş gibi duruyor. 2014 topuklu ayakkabı modelleri bir çok bayan için beklenen standartın üzerinde tasarımalara sahip gibi duruyor. Çok güzel bir haber, değil mi?

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Sende yorum yap